TRT İstanbul'da çalışacak adaylar için iş ilanı yayınladı! Başvuru şartları belli oldu

TRT 16 milyon insanın yaşadığı ve milyonlarca kişinin iş aradığı İstanbul'da çalışacak adaylar için yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. TRT iş ilanı hakkındaki başvuru şartları, öğretim şartı ve diğer detaylar haberimizde...

TRT İstanbul'da çalışacak adaylar için iş ilanı yayınladı! Başvuru şartları belli oldu

Türkiye genelinde ulusal medya alanında önemli görevleri yerine getiren TRT kendi bünyesinde görev alacak personeller için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından yayınlanan  Satın Alma Servis Personeli iş ilanında, "Kurumumuz bu¨nyesinde I·stanbul lokasyonlarında go¨revlendirilmek u¨zere Satın Alma Servis Personeli olarak c¸alıs¸acak takımarkadaşı aramaktayız." denildi.

TRT İŞ İLANI YAYINLADI

TRT tarafından yayınlanan personel alım ilanında, Satınalma Yönetmeliği,usül ve esasların içeriklerine ve özelliklerine hakim olmak, 4734 kamu ihale kanunu bilmek ve geçmişte uygulamış olmak, Satın alma ve depo yönetiminde talepçi birimler ile koordineli çalışmak, Seyahat engeli bulunmamak, Piyasa araştırmalarında aktif rol alma gibi şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

TRT BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU
      
TRT tarafından yayınlanan iş ilanında adayların başvuru yapmadan önce yerine getirmesi gereken başvuru şartları belli oldu:

U¨niversitelerin 4 yıllık bo¨lu¨mlerinden mezun,

4734 KİK 5 yıl tecrübeli,

Yeni teknolojileri o¨gˆrenmeye ac¸ık ve hevesli,

MS Office uygulamalarına hakim,

I·letis¸im becerisi yu¨ksek, takım c¸alıs¸masına yatkın ve c¸o¨zu¨m odaklı bakıs¸ ac¸ısına sahip,

Etkin zaman yo¨netimi yapabilen, takım c¸alıs¸masına o¨nem veren,

Erkek adaylar ic¸in askerlik su¨recini tamamlamıs¸ veya makul su¨reli olarak tecil edilmis¸ olan.

TRT İŞ İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)