banner731

TTK Lise Mezunu Daimi İşçi Alımı Yapıyor ! İşte Başvuru Detayları ve Aranan Şartlar

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda lise mezunu 30 daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Peki TTK tarafından yayımlanan ilana başvurular nasıl yapılacak? İlan hakkındaki detaylar neler?

TTK Lise Mezunu Daimi İşçi Alımı Yapıyor ! İşte Başvuru Detayları ve Aranan Şartlar

Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından bir ilana çıkıldı ve 30 daimi işçi statüsünde 30 nitelikli personel alımı yapılacağı ifade edildi.

TTK İŞÇİ ALIMI DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak yayımlanan ilanda "2019 yılı Genel Yatırım ve Finansman Programı çerçevesinde, Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen meslek ve eğitim durumlarına ve "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümlerine göre, Zonguldak İş Kurumu aracılığı ile toplam 30 nitelikli eleman alımı yapılacaktır. Talebimize istinaden Zonguldak İş Kurumunca 21.10.2019 tarihinde 5 günlük ilana çıkılacak olup, ilan bitimi sonucunda başvuran adaylar arasından işe alınacak işçileri tespit etmek amacıyla Pratik Uygulama ve Sözlü Sınav yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

TTK tarafından yayımlanan ilanda lise mezunu personel alımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak ilanda dökümcü, kaynak işçisi, mekanizasyon ve pres işçisi, talaşlı imalat işçisi, ağaç işleri işçisi ve kalite kontrol işçiai alımı yapıldığı belirtildi.

İlan hakkında yayımlanan tablo ise şöyle:

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)