TÜBİTAK 142 Adet Kamu Personeli Alımı Yapacak! TÜBİTAK'A Nasıl Başvurulur?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) resmi internet sitesinde yayınladığı son duyuruya göre, BİLGEM'e bağlı Bilişim Teknolojler Ensitüsüne 13'ü teknisyen olmak üzere 142 personel alımı yapılacak. TÜBİTAK bu ilanlarda 142 Ar-Ge personeli istihdam edeceğini belirtiyor. Pek TÜBİTAK personel alımı başvuruları nereden yapılır?

Kamu Personeli Alım İlanları 19.04.2019, 13:43 19.04.2019, 15:38
TÜBİTAK 142 Adet Kamu Personeli Alımı Yapacak! TÜBİTAK'A Nasıl Başvurulur?

TÜBİTAK 142 Personel Alımı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) ve Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojleri Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Bilişim Teknolojleri Enstitüsünde (BTE) 142 Ar-Ge personel isthdam edlecek. TÜBİTAK Başkanlığının Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, BİLGEM BTE bünyesinde görev yapmak üzere, 129'u araştırmacı ve 13'ü teknisyen olmak üzere 142 Ar-Ge personeli alınacak. 

TÜBİTAK Başvuruları Nasıl Yapılır?

TÜBİTAK personel alımı başvuruları, "https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr" internet adresi üzerinden 10 Mayıs'a kadar yapılabilecek. Bu sayfada TÜBİTAK'ın diğer tüm iş ilanlarına başvurmak da mümkün.

TÜBİTAK Hakkında

Toplumumuzun yaşam kalitesinin artmasına ve ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olma vizyonunu benimseyen TÜBİTAK, akademik ve endüstriyel araştırma geliştirme çalışmalarını ve yenilikleri desteklemek, ulusal öncelikler doğrultusunda Araştırma-Teknoloji-Geliştirme çalışması yürüten Ar-Ge enstitülerini işletme işlevlerinin yanı sıra, ülkemizin Bilim ve Teknoloji politikalarını belirlemekte ve toplumun her kesiminde bu farkındalığı artırmak üzere kitaplar ve dergiler yayınlamaktadır. Bilim insanlarının yurt içi ve yurt dışı akademik faaliyetleri burs ve ödüller ile desteklenmekte, özendirilmekte, üniversitelerimizin, kamu kurumlarımızın ve sanayimizin projeleri fonlanarak, ülkemizin rekabet gücünün artırılması hedeflenmektedir.

Yorumlar (0)