TÜBİTAK 158 Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor !

TÜBİTAK yayımladığı ilanı ile en Ön Lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor.

TÜBİTAK 158 Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor !

TÜBTAK geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Kocaeli'de görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana ilişkin genel şartların neler olduğunu ve başvuruların nasıl yapılacağını kamupersosoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

TÜBİTAK personel alım ilanında; Bilgi Sistemleri Teknisyeni (10), Bilişim Uzmanı (3), Yazılım Mühendisi (20), Algoritma Geliştirme Mühendisi (19), Donanım Tasarım Mühendisi (16), Kritik Yazılım Test Mühendisi (9), Yazılım Geliştirme Mühendisi (65), Yazılım Geliştirme Uzmanı (8), Tasarım Mühendisi (3), Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı (1), Elektrik Elektronik Teknisyeni (1), Bilişim Teknisyeni (3) kadroları için personel alımı yapılacağı belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

# Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak

# Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, askerlikten muaf veya askerliği tecilli olmak

# Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, d) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak

# Teknisyen kadrosu için ön lisans mezunu olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu ilana başvurular 29 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını aşağıda paylaştığımız başvuru kılavuzu üzerinden yapacaklardır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umutcan
Umutcan - 2 yıl Önce

ASDEP Açıklanmadı lütfen ilgilenirmisiniz.