TÜBİTAK 36 personel alımı yapacak! TÜBİTAK memur alımı başvuru şartları

TÜBİTAK sözleşmeli memur alımı ilanı yayınladı. İlana göre toplamda 36 personel alımı yapılacağı bildirildi. Yapılan açıklamada Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesine 30 proje personelinin yanı sıra 6 memur ve teknisyen alımı yapılacağı söylendi..Peki Tübitak Memur alımı başvuru şartları nelerdir? Memur personel alımı son başvuru tarihi ne zaman?.. İşte cevabı..

TÜBİTAK 36 personel alımı yapacak! TÜBİTAK memur alımı başvuru şartları

Devlet Personel Başkanlığı tarafından dün yeni ilan yayınlandı. TÜBİTAK son olarak 142 sözleşmeli memur alımı yapmıştı.Şimdi de yeni alım ilanı daha yayınladı. İlana göre Tübitak 36 personel alımı daha yapılacağı söylendi. 

TÜBİTAK 36 personel alım ilan dün Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre MarmaraAraştırma Merkezine bağlı Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere 30 proje personeli alımının yanı sıra 6 koruma memuru ve teknisyen alımı yapılacağı duyuruldu. Peki TÜBİTAK 36 personel alımı başvuru şartları neler?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlarına göre, Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı ile Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere 30 proje personeli alınacak. Bu ilan için son başvuru tarihi 10 Haziran olarak belirlendi.

MAM ile Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere memur, memur (koruma) ve teknisyen alımı da gerçekleştirilecek. Bu kapsamda alımı yapılacak 6 personele ilişkin son başvuru tarihi ise 24 Mayıs oldu.

TÜBİTAK personel alımı başvuru ilan detaylarını görüntülemek için aşağıda belirtilen linki kullanabilirsiniz!

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 16:04
YORUM EKLE