TÜBİTAK Araştırmacı ve Teknisyen Alımı İçin İlan Yayımladı

TÜBİTAK bir ilan yayımlayarak kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilan metninde yer alan kadro detaylar, adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve ilanlara dair diğer ayrıntıları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 17.05.2018, 00:18 12.02.2019, 18:02
TÜBİTAK Araştırmacı ve Teknisyen Alımı İçin İlan Yayımladı

TÜBİTAK Gıda Enstitüsü ve Malzeme Enstitüsü’nde yürütülmekte olan projeler kapsamında görevlendirilmek üzere iki farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. 

TÜBİTAK tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanına dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Ayrıca kurum tarafından yayımlanan ilan metnine haberimizin altında bulunan bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro detayları şu şekilde,

Teknisyen Alım İlanı

TÜBİTAK MAM tarafından Gıda Enstitüsü bünyesinde yürütülmekte olan fermente ürünler konusundaki çalışmalarda görevlendirmek üzere Ar-Ge Personeli (Teknisyen) pozisyonunda personel alımı yapılacağı açıklandı.  Yayımlanan bu ilana Yükseköğretim Kurumlarının en az 2 (iki) yıllık ön lisans eğitimi veren Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği, Gıda veya Gıda Teknolojisi Teknikerliği bölümlerinden birini bitirmiş olan adaylar başvuru yapabilecek. 

Araştırmacı Alım İlanı

TÜBİTAK MAM tarafından Malzeme Enstitüsü’nde yürütülmekte olan projeler kapsamında, kimyasal sensörlerin geliştirilmesi, elektronik devre tasarımı, fonksiyon ve saha testleri, sonuçların değerlendirilmesi ve yazılım geliştirilmesi konusunda görevlendirilmek üzere Araştırmacı alımı yapılacağı açıklandı. Bu pozisyona Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Fizik, Fizik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olan adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

TÜBİTAK yayımladığı personel alım ilanına başvuru yapacak adayların ilan metninde yer alan başvuru koşullarına haiz olmalarını istiyor. 

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, MS Office programlarını kullanmayı bilmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat konusunda bir engeli bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmaya istekli, proje çalışanları ile iyi iletişim kurabilmek ve uyumlu çalışmak, iş disiplinine uygun davranışlara sahip olmak, yeniliklere açık olmak

Yorumlar (0)