26 Eylül 2017 Salı 13:42
TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı ilan ile farklı pozisyonlarda, Ankara ve Kocaeli'de görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

TÜBİTAK BİLGEM personel alımları, İdari Proje Yöneticisi Yardımcısı, Ar-Ge Personeli, Kalite Yönetim Sistemleri Personeli, Strateji Geliştirme ve Planlama Personeli, Uzman/Uzman Yardımcısı pozisyonlarında yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, askerlikten muaf veya askerliği tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, 3 nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.

667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.  İngilizce yeterliliğini aşağıdaki sınavların birinden alınan puanla kanıtlamış olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi, Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi, Güncel Özgeçmiş, Lisans Diploma/Çıkış Belgesi -ve varsa üstü, yÖK Mezun Belgesi, Lisans -ve varsa üstü- Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi veya eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir belge,deneyimi olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, askerlik durumunu gösterir belge. 

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ ve SÜRECİ

TÜBİTAK personel alım ilanına başvurular, 26 Eylül - 17 Ekim 2017 tarihleri arasında, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak suretiyle yapılacak. Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur.

Kamu Personeli
Son Güncelleme: 08.02.2019 18:07
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.