TÜBİTAK En Az 4 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvurular Online Yapılacak

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında TÜBİTAK tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az 4 bin TL maaşla kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular bugün itibari ile başladı ve 26 Eylül'e kadar devam edecektir. İlan İŞKUR üzerinden de yayımlandı ancak başvuruların TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden alınacağı belirtildi.

Kamu Personeli Alım İlanları 05.09.2019, 11:47 05.09.2019, 17:42
TÜBİTAK En Az 4 Bin TL Maaşla Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! Başvurular Online Yapılacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda uzman yardımcısı alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular bugünden itibaren başladı ve 26 Eylül'e kadar devam edecektir. İlan İŞKUR üzerinden de yayımlandı ancak başvuruların TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden alınacağı belirtildi. 

İLANIN DETAYLARI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilanda "Lisans Bölümleri Astronomi ve Uzay Bilimleri, Uzay Bilimleri ve Teknolojisi veya Fizik bölümlerinden birini bitirmiş olmak." şartı ile kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra işe alınacak olan personelin Antalya'da görev yapacağı belirtildi.

ÖZEL KOŞULAR

Ayrıca Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda özel koşullar da yer alıyor. Bu bağlamda özel koşullar "Fizik bölümünden mezun olanlar için; Genel Astronomi, Astrofizik veya Küresel Astronomi derslerinden en az birini almış olmak" şeklinde belirtilmiştir.

BAŞVURU DETAYLARI

*NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (5)
Memet göçer 2 hafta önce
Kamu yönetimi 2 hafta önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar
Nefika dusuktas 2 hafta önce
Hayırlı akşamlar benim kızımda şehir bölge mezunu hiç kadro yok nasıl tecrübe edinecek ö .kredisini nasıl ödeyecek .biz emekli maaşlı anne baba 1400 .1600. Le mi ödeyeceğiz ne zaman düzelecek bu gidişaat
Cenk kara 2 hafta önce
Pomem vepöh te kapss puanı dusurulsun
Celal yaşar 1 hafta önce
Kamu yönetimi mezunu ve iki yillik herhangi bir bölüm mezunları cimmere ve diğer bakanlıklara durmadan yazı yazın telefonla arayın baskı yapın o şekilde alim yapiyorlar