TÜBİTAK İŞKUR Aracılığı İle Koruma Memuru Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında koruma memuru alımı yapılacağı ifade edildi.

TÜBİTAK İŞKUR Aracılığı İle Koruma Memuru Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilan yayımlanarak koruma memuru alımı yapılacağı ifade edildi.

İLANIN DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak kurumun ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Başkanlık İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Koruma ve Güvenlik Müdürlüğünde görev yapmak üzere 5 memur (koruma) alınacak.

Söz konusu ilanda işe alınacak olan personellerin Ankara'da görev yapacakları belirtildi. Bunun yanı sıra söz konusu başvurular 26 Temmuz'da sona erecek.

Tüm bunların yanı sıra söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile gerçekleştireceklerdir.

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar ise şöyle:

1. T.C. Vatandaşı olmak.

2. Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.

3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

4. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine Sahibi olmak.

5. Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak.

6. İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisinin Ankara ilinde ikamet etmesi istenecektir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar (1)
Arda koçak tel 05345432077 4 hafta önce
Merha ben iskura gittim kamuya personel alımı varmış ben işim yok oradan bana yok alım dediler ben 48 yaşına geldim işim yok bukdar ilan var iş yok biz nereye müracaat edeceğiz ank ikamet ediyordum şimdi Adana'da ikamet ediyom işim yok ne iş olsa yaparım benim mesleğim halısaha yapımı tel örgü işleri bahçe etrafı yapımı da çalışıyordum ama şu anda işim yok çalıştığım firmada sigorta siz çalıştırdı yardım ci olursanız sevinirim teşekkürler