TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı Başvurularında Son Günler

TÜBİTAK tarafından geçtiğimiz günlerde İşkur resmi sitesinde yayımlanan kamu personeli alım ilanına başvurularda süreç daralıyor. Detaylar haberimizde...

TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı Başvurularında Son Günler

TÜBİTAK, geçtiğimiz günlerde İşkur aracılığıyla bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana başvurular, 31 Temmuz 2017'de başladı ve 9 Ağustos 2017'de sona erecek.

Personel alımı, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı (7) pozisyonunda yapılacak.

İlana başvuru yapacak adayların; MS Office programlarına hakim olmak, iletişim becerileri güçlü olmak,akıcı ve düzgün konuşabilmek, Büro Yönetimi ve sekretelik işleri ile ilgili en az 4 yıl deneyim sahibi olmak, KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olmak ve Ön lisans mezunu olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

 Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.Kamuya personel alım ilanlarından, kamu personel alımlarından, işçi alım ilanlarından haberdar olmak için kamupersoneli.net'in ücretsiz mobil uygulamasını indirebilir, facebook gruplarımıza katılabilirsiniz:

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saime kadı
Saime kadı - 2 yıl Önce

Hizmetli

kader
kader - 2 yıl Önce

Nerden nasıl başvuru yapılacak