TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı İçin Yeni İlana Çıktı!

Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve farklı birimlerde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Peki Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) kamu personeli alımında başvuru şartları neler? Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından yayımlanan kamu personel alım ilanıyla alakalı olarak tüm gelişmeler. 2018 Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) kamu personeli alım ilanı.

TÜBİTAK Kamu Personeli Alımı İçin Yeni İlana Çıktı!

TÜBİTAK'ın Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, kurumun Marmara  Araştırma Merkezine bağlı Malzeme Enstitüsü, Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü,  Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcılığı ile Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri  Teknolojiler Araştırma Merkezine bağlı İşyeri Sağlık ve Güvenlik biriminde görev  yapmak üzere 15 proje personeli (araştırmacı-teknisyen), uzman yardımcısı, uzman  ve iş yeri hekimi alınacak.

İlgili pozisyonlar için son başvuru tarihi 1 Ocak 2019 olarak  belirlendi. İşe alınacak personel Ankara ve Kocaeli'de görev yapacak.


Başvurular için gerekli koşullar ve süreçlere ilişkin bilgi, kurumun  internet sayfasıyla Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumunun internet  sayfalarından edinilebilecek.

 Başvurular, TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (kariyer.sage.tubitak.gov.tr)  üzerinden gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)