TÜBİTAK Personel Alım İlanı Başvuru Detayları

TÜBİTAK tarafından bir ilan yayımlandı ve personel alımı yapılacağı ifade edildi. TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilana yapılacak başvurular hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Kamu Personeli Alım İlanları 08.08.2018, 13:48 30.01.2019, 23:24
TÜBİTAK Personel Alım İlanı Başvuru Detayları

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda TÜBİTAK'ın araştırmacı kadrosunda personel alımı yapacağı ifade edildi.

Yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

GENEL ŞARTLAR

TÜBİTAK tarafından söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlar "Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat konusunda bir engeli bulunmamak. Ekip çalışmasına yatkın, araştırmaya istekli, proje çalışanları ile iyi iletişim kurabilmek ve uyumlu çalışmak, iş disiplinine uygun davranışlara sahip olmak, yeniliklere açık olmak"1 şeklinde belirtilmiştir. 

Yukarıda belirtilen şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. 

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvurular ise 24 Ağustos'a kadar devam edecektir. Başvuru yapacak olan adaylar bu tarihe kadar www.mam.tubitak.gov.tr web adresi üzerinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak sureti ile başvurularını yapacaklardır.

Yorumlar (0)