Alexa
02 Aralık 2016 Cuma 11:15
TÜBİTAK TUG Personel Alımı Yapıyor !
TÜBİTAK TUG Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda TÜBİTAK TUG kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını belirtti. İlanda genel şartlar, başvuru şekli ve son başvuru tarihi belirtilmiştir. Başvuru yapan adayların başvuru şartlarını taşımadığı ve yalan beyanda bulunduğu belirlendiğinde başvurular geçersiz sayılacaktır. İlanın detayları şu şekildedir; 

Alınacak Personel
- Uzman Yardımcısı 

Genel Şartlar
- Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak.
- Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak (Erkek adaylar için).
- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
- Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.
- Ağırlıklı Lisans Mezuniyet not ortalaması 4’lü sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğretim Kurulu’nun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir). 

Başvuru Şekli ve Tarihi 

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıda paylaşmış olduğumuz başvuru kılavuzunda belirtilen başvuruda gerekli belgeleri 23 Aralık 2016 saat 17.00'a kadar TUG Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine elden veya posta yolu ile iletmek sureti ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.


Kamupersoneli.net - ANKARA
Son Güncelleme: 02.12.2016 11:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner462