Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alım İlanı Başvuru Detayları!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan ilanlara göre kurumun açık olan kadrolarına personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Söz konusu ilana yönelik merak edilen detayları paylaşıyoruz.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alım İlanı Başvuru Detayları!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayiinin resmi web adresinde açık pozisyonlar yayımlandı. Bu bağlamda başvuru formunun doldurulması ile bu pozisyonlara başvuru yapılacak. 

Peki başvuru şartları neler? Adaylardan talep edilen başvuru belgeleri neler? İşte merak edilenler.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapılacak olan kadrolar ise şöyle;

"Sürekli İyileştirme ve Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Hafif Taaruz Uçağı Projesi - HÜRJET, Milli Uydu Projeleri, Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen) ve Engelli Personel (Mühendis, Uzman)" olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Tüm bunların yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan her pozisyon için ayrı ayrı genel şartlar belirtilmiştir. Bu bağlamda adaylar aşağıdaki link üzerinden pozisyonların detaylarını ve genel şartlarını görüntüleyebilirler. Ayrıca adaylar aşağıdaki link üzerinden başvurularını da yapabileceklerdir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 21:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mevlüt ünlü
Mevlüt ünlü - 9 ay Önce

İlan basvuru sayfasındakı tc no ile giriş yapılamıyor.ltf kontrol edersenız iyi olur.tskler