Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alım İlanı Başvuru Detayları!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan ilanlara göre kurumun açık olan kadrolarına personel alımı yapılacağı belirtilmişti. Söz konusu ilana yönelik merak edilen detayları paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 03.09.2018, 16:01 30.01.2019, 21:12
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alım İlanı Başvuru Detayları!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayiinin resmi web adresinde açık pozisyonlar yayımlandı. Bu bağlamda başvuru formunun doldurulması ile bu pozisyonlara başvuru yapılacak. 

Peki başvuru şartları neler? Adaylardan talep edilen başvuru belgeleri neler? İşte merak edilenler.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapılacak olan kadrolar ise şöyle;

"Sürekli İyileştirme ve Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Hafif Taaruz Uçağı Projesi - HÜRJET, Milli Uydu Projeleri, Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen) ve Engelli Personel (Mühendis, Uzman)" olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Tüm bunların yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan her pozisyon için ayrı ayrı genel şartlar belirtilmiştir. Bu bağlamda adaylar aşağıdaki link üzerinden pozisyonların detaylarını ve genel şartlarını görüntüleyebilirler. Ayrıca adaylar aşağıdaki link üzerinden başvurularını da yapabileceklerdir. 

Yorumlar (1)
Mevlüt ünlü 1 yıl önce
İlan basvuru sayfasındakı tc no ile giriş yapılamıyor.ltf kontrol edersenız iyi olur.tskler