banner731

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alımı Yapıyor! Genel Şartlar ve Diğer Detaylar

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara göre kurumun açık olan kadrolarına personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar...

Kamu Personeli Alım İlanları 15.09.2018, 12:22 30.01.2019, 19:52
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Personel Alımı Yapıyor! Genel Şartlar ve Diğer Detaylar

Kamupersoneli.net olarak Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan personel alım ilanı detaylarını paylaşıyoruz.

Peki başvuru şartları neler? Adaylardan talep edilen başvuru belgeleri neler? İşte merak edilenler.

TAİ HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALACAK?

Yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapılacak olan kadrolar ise şu şekilde;

"Sürekli İyileştirme ve Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Hafif Taaruz Uçağı Projesi - HÜRJET, Milli Uydu Projeleri, Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen) ve Engelli Personel (Mühendis, Uzman)" olarak açıklandı.

ADAYLARDAN TALEP EDİLEN GENEL ŞARTLAR

Yayımlanan personel alım ilanınd adaylardan talep edilen genel şartlarla alakalı olarak başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvurularının kabul edilmeyeceği belirtildi.

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan her pozisyon için ayrı ayrı genel şartlar duyuruldu.

Buna yönelik olarak başvuru yapacak adaylar aşağıdaki link üzerinden pozisyonların detaylarını ve genel şartlarını görüntüleyebilirler. Ayrıca adaylar aşağıdaki link üzerinden başvurularını da yapabileceklerdir. 

Yorumlar (0)