Türk Kızılayı Kariyer İş İlanları! Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı kariyer ekranı üzerinden iş ilanları yayımlandı. Türk Kızılayı personel alımı Türkiye'de farklı illerde yapılacak ve farklı kadrolarda istihdam gerçekleştirilecek... Türk Kızılayı personel alımında stajyerlerin de alınacağı açıklandı. Türk Kızılayı personel alımı başvuru şartları neler? İşte ayrıntılar...

Türk Kızılayı Kariyer İş İlanları! Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı tarafından kariyer bilgisi hakkında yapılan açıklamada;

"Kâr odaklı çalışan şirketler ile sivil toplum kuruluşları arasındaki en büyük fark, sahip oldukları nedenselliktir. Şirketlerin ve dolayısıyla personelinin amacı “kâr” sağlamak iken, toplumsal fayda odaklı çalışan sivil toplum kuruluşlarının nihai hedefi dünya ve canlılar üzerinde pozitif bir etki oluşturmaktır. Bu kuruluşların bünyesinde hizmet vermek isteyen herkesin, benzer bir bakış açısını paylaşması beklenir.

Türkiye’nin tartışmasız en büyük sivil toplum kuruluşu olmasının yanında, en önemli kan bankası Türk Kızılayı’dır. Kızılay’a kan bağışı yapan her birey aslında bir Kızılay gönüllüsü, Kızılay gönüllüsü olan her birey de gelecekte bir Kızılay personeli olma potansiyeline erişir.

1868’den beri karşılık gözetmeksizin insani yardım hizmeti veren Türk Kızılayı’nın bünyesindeki kurumların işleyişi de tüm büyük kuruluşlar gibi çok farklı alanlarda becerilere gereksinim duyar. İşlerliği ve verimi artırmak, böylece daha çok sayıda ihtiyaç sahibine ulaşabilmek, ancak Türk Kızılayı personelinin sağladığı özveri ile mümkündür." ifadeleri yer aldı.

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIMI

Türk Kızılayı kariyer iş ilanları tarafından yayımlanan ilanlarda personel alınacak kadrolar;

"Lise Stajyeri, Üniversite Stajyeri, Doktor, Sağlık Uzmanı , Gençlik Çalışanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı ile Doğrulama ve Gözlem Asistanı" olarak açıklandı.

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIMI YAPILACAK İLLER

Türk Kızılayı yeni personel alımı yapılacak iller ise;

"Ankara, İstanbul, İzmir ve Gazintep" olarak açıklandı...

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIMI GENEL ŞARTLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlarda talep edilen genel ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık göstermektedir.

Bu yüzden adaylar Türk Kızılayına ait Kariyer İş İlanları sayfasından detayları öğrenebilir ve başvuruda bulunabilir...

Yorumlar (1)