Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımlandı ! Tecrübeli Tecrübesiz Personel Alımı Yapılıyor

Türk Kızılayı tarafından bir ilan yayımlandı ve farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanında işe alınacak olan personellerde kadrolara göre bazılarında tecrübe şartı aranırken bazılarında tecrübe şartı aranmamaktadır.

Kamu Personeli Alım İlanları 21.12.2018, 10:45 21.12.2018, 14:39
Türk Kızılayı Personel Alım İlanı Yayımlandı ! Tecrübeli Tecrübesiz Personel Alımı Yapılıyor

Türk Kızılayı kendisine ait Kızılay Kariyer internet sitesinden yapmış olduğu yeni duyuru ile beraber "tecrübeli ile tecrübesiz" personel alımları yapacağını açıkladı.

Bizlerde Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilanlar hakkında merak edilen şartları, başvuru yerleri ve diğer detayları paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR HANGİLERİ?

Türk Kızılayı yayımladığı ilanla beraber alım yapacağı personel pozisyonlarını ise şu şekilde duyurdu;

"Doktor, program asistanı, satın alma lojistik sorumlusu, insan kaynakları işe alım uzmanı, toplum merkezi yöneticisi, gençlik çalışanı, idari işler personeli, Corporate Communication Specialist, Psychologist, Reporting/ Data Specialist".

PEKİ ADAYLAR BAŞVURULARINI NASIL YAPACAKLAR?

Türk Kızılayı web adresi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapmak zorundalar.

Ayrıca başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını alt kısımda yer alan bağlantı adresi üzerinden tamamlayabilecekler.

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/wuVAph (NOT: Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.)

Yorumlar (4)
Esma 9 ay önce
MaşAllah hep tecrübesiz aday istemişler (!)
idris Gül 9 ay önce
E ehliyetim var silahlı özel güvenlik kimliğim var
Yasin 9 ay önce
Personel alımı için şartlar nedir
Esma 9 ay önce
Ne kadar tecrubelisiniz esma hanim nerelisiniZ