Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Personel Alımları İçin İlanlar Yayımladı!

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) web adresi üzerinden ve bağlı olduğu birimlerde görevlendirmek üzere personel alımları yapıyor. Söz konusu yayımlanan ilanlara yönelik olarak detayları paylaşıyoruz.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) Personel Alımları İçin İlanlar Yayımladı!

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) bünyesinde hizmetlerine devam eden firmalara personel alımları yapılacak.

Bizlerde kamupersoneli.net olarak Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) tarafından açıklanan detayları paylaşıyoruz.

HANGİ BİRİMLERE PERSONEL ALIMLARI YAPILACAK?

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) kuruluşlarından olan;

İŞBİR Elektrik Sanayi, ASPİLSAN Enerji Sanayi ve Ticaret ve TAİ ile beraber ASELSAN ve Roketsan bünyesine personel alımları yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI DETAYLARI

ROKETSAN ile beraber ASELSAN ile TAİ ve HAVELSAN başvuru şartları ve detaylarına alt kısımda verdiğimiz bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

İŞBİR ELEKTRİK SANAYİİ

İŞBİR tarafından yayımlanan herhangi bir personel alım ilanı yok ancak kadro ihtiyaçları ve personel azalması durumunda başvuru yapan adaylara istihdam çağrısı yapıyor.

Sizlerde alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresi üzerinden başvuru yapabilir ve İŞBİR ile iletişime geçebilirsiniz.

İLANLAR İÇİN: https://goo.gl/RHhR34

ASPİLSAN

ASPİLSAN'da öğrenciler (Stajyerlik ve Aday Mühendislik), yeni mezunlar ve deneyimli adaylar için iş fırsatları bulunmaktadır.

ASPİLSAN İş Başvuru Formunu doldurmak için önce Teknolojiye açık beyinler kısmımızda bulunan Hemen Başvur butonuna tıklayınz.

Kayıt işlemleri için Genel İş Başvurusu, Mühendislik ve Aday Mühendislik Başvurusu bölümlerinden size uygun olan bölümlerden birisini doğru ve güncel şekilde doldurmanız zorunluç

Aktif bir e-posta adresine ve T.C. Kimlik numarası bilginize ihtiyaç vardır. Ayrıca T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylarımız e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilirler.

Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için başvuru havuzumuza ulaşacaktır. Gönderileriniz en geç 48 saat içinde değerlendirilip geri dönüş sağlanacaktır.

DETAYLAR İÇİN: https://goo.gl/JnDXRx

İLANLAR

ROKETSAN İÇİN TIKLAYINIZ

ASELSAN İÇİN TIKLAYINIZ

HAVELSAN İÇİN TIKLAYINIZ

TAİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE