Türk Telekom personel alımı yapıyor! Başvurular ve işe alım süreci internetten

Türk Telekom personel alımı yapıyor! Başvurular ve işe alım süreci internetten

Corona virüsü salgını nedeniyle işe alım süreçlerinde de farklılıklar ortaya çıktı. Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural salgın döneminde e işe alım, mülakat ve tüm iş başı süreçlerini online ortama taşıdıklarını belirtti. İşte Türk Telekom tarafından alım yapılacak pozisyonlar ve detayları...

Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural çok önemli açıklamalarda bulunarak salgın döneminde e işe alım, mülakat ve tüm iş başı süreçlerini online ortama taşıdıklarını belirtti. Bu doğrultuda başvurular ve işe alım süreci internet üzerinden yürütülecek.

BUNA DEVAM EDECEĞİZ

Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural salgın döneminde e işe alım, mülakat ve tüm iş başı süreçlerini online ortama taşıdıkların ifade etti. Açıklamalarında Türkiye’nin en büyük çalışan kapasitesine sahip şirketlerinden biri olarak istihdamın sürekliliğini sağlamaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürdüklerini belirten Vural "Bu süreçte işe alım, mülakat ve tüm iş başı süreçlerimizi online ortama taşıdık, buna devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Ayrıca açıklamalarında Türkiye’nin en büyük kurumsal okullarından biri olan Türk Telekom Akademi’nin eğitimlerini sanal sınıf ve canlı yayınlarla sürdürdüklerini aktaran Vural, çalışanlara, pandemi dönemi boyunca 544 farklı konuda tam 86 bin 494 saatlik uzaktan eğitim verdiklerini ifade etti.

START STAJIM GELİŞİM PROGRAMI

Açıklamalarında "CEO’muzu Türkiye’nin dört bir yanındaki çalışanlarımızla canlı yayında buluşturduk. Çalışanlarımıza birlikte eğlenme ve sosyalleşme fırsatı sunmak için online spor turnuvaları ve ödüllü yarışmalar düzenledik. Bunlara devam edeceğiz" ifadelerini kullanan Vural şöyle devam etti:

"Türkiye’nin ilk online Siber Güvenlik Kampı’nı düzenledik. Gündelik hayatımızın ve iş süreçlerimizin ağırlıklı olarak dijitale kaydığı pandemi sürecinde ülkelere ve sektörlere yönelik siber saldırılar da ciddi bir artış gösterdi. Bu kapsamda siber güvenlik alanında artan nitelikli insan kaynağı ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattığımız online Siber Güvenlik Kampımız gençlerimizin yoğun ilgisine mazhar oldu. Yine her yıl yüz yüze gerçekleştirdiğimiz Genç Yetenek Programımız ‘Türk Telekom START’ın ‘Stajım’ ve ‘Yeni İşim’ modüllerini, pandemi sürecinin de etkisiyle ilk kez uçtan uca online olarak tasarladık ve tüm mülakat ve başvuru sürecimizi online olarak yürüttük. Yoğun ilgi gören START Programımıza yapılan başvurular arasından tüm değerlendirme aşamalarını başarıyla tamamlayan 50 gencimiz 5 hafta süren START Stajım Gelişim Programı’mıza dahil oldu, 19 gencimiz de tam zamanlı olarak aramıza katıldı.

Stajyerlerimiz, uçtan uca online olarak tasarlanan START Stajım Gelişim Programıyla birlikte, yeni nesil çalışma süreçlerinden Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) yaklaşımını kapsamlı şekilde öğrenerek, bu yaklaşımla proje fikri geliştirme, tasarlama ve stajları boyunca hazırladıkları projeleri jüriye sunma imkanı buldular"

YAYIMLANAN İLANLAR 

Konu ile ilgili olarak Türk Telekom tarafından şu ilanlar yayımlandı:

Ürün Kontrol Kıdemli Uzmanı

Bireysel Müşteri Operasyonları Uzmanı

Kanal Satış Planlama ve Raporlama Uzmanı

Kurumsal Teknik Satış Yöneticisi

Perakende Kanal Satış Yöneticisi

Operatör ve İş Ortaklığı Servisleri Yönetimi Uzmanı

Yatırım Kontrol ve Analiz Uzmanı

Alım yapılacak olan bu pozisyonların detayları için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.