Türkiye Belediyeler Birliği En Az 4 Bin TL Maaşla Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan Türkiye Belediyeler Birliği en az 4 bin Türk Lirası maaş imkanıyla personel alımı yapacağını duyurdu. Peki Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilanda adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartları neler? İşte Türkiye Belediyeler Birliği personel alımı hakkında merak edilenler.

Türkiye Belediyeler Birliği En Az 4 Bin TL Maaşla Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türkiye Belediyeler Birliği en az 4 bin Türk Lirası maaş imkanıyla Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alımı yapacak.

YAYIMLANAN İLAN DUYURUSU

"İl özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırması yükümlülüğü kapsamına göre 3 adet daimi personel alımı yapılacaktır." denildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Aadayların İl özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birlikleri yükümlülüğü kapsamında yer alan şartlara haiz olmaları gerekiyor.

Ayrıca başvuru yapacakların yurt dışına çıkmalarında herhangi bir sorunları olması talep ediliyor.

KADRO DETAYI

BAŞVURU TARİHİ

Yayımlanan ilana başvuruların en geç 12 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gerektiği duyuruldu ve adayların başvuru şartlarına haiz olmalarının gerektiği ifade edildi.

Bunun yanı sıra başvurularının kabul edildiği adaylara ise sözlü sınav yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 20:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
H.ibo
H.ibo - 6 ay Önce

Alacakları kişilerin isimlerinide yazsalardı millet uğraşmazdı