Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ( TPAO ) Personel Alıyor !

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alım İlanları 14.12.2016, 11:37 01.02.2019, 21:21
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ( TPAO ) Personel Alıyor !

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı kendi resmi web adresinde bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda birçok pozisyon için personel alımı yapılacağı belirtiliyor. Toplam olarak alınacak personel sayısı 16 olarak belirtildi. Alım yapılacak pozisyonlar ise şöyle;

Alım Yapılacak Pozisyonlar

- Petrol ve Doğalgaz Mühendisi ( 6 Personel ) 

- Jeoloji Mühendisi ( 9 Personel ) 

- Uzman Yardımcısı ( 1 Personel ) 

Genel Şartlar 

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi, Jeoloji Mühendisi ve Uzman Yardımcısı pozisyonları için ayrı ayrı ilanlar yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanların genel şartları ve başvuru detaylarına aşağıda kamupersoneli.net olarak paylaştığımız ' Başvuru Kılavuzları ' üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Başvuru Tarihi 

İlana başvuru yapacak olan adaylar ilanda belirtilen başvuruda gerekli belgelerle 14 Aralık 2016 tarihi ile 23 Aralık 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştireceklerdir. Belirtilen başvuru tarihi dışında gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacak ve asılsız beyanda bulunanlar hakkında hukuki işlem başlatma hakkı doğacaktır. 

Yorumlar (0)