03 Nisan 2020 Cuma 17:26
TÜRKSAT 16 farklı branştan memur alımı yapacak!

TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. 03 Nisan 2020 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre TÜRKSAT, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 16 farklı branştan memur alımı yapacaktır.

TÜRKSAT İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Memur alımı başvuruları başlamış olup, 31.07.2020 (Bu tarihe kadar uygun aday bulunması durumunda ilan kapatılacaktır.

Aşağıda belirtilen şartlara uyan tüm adaylar, iş başvurularını https://kariyer.turksat.com.tr internet adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Kurum adresi; Adresi: Yağlıpınar Mahallesi TÜRKSAT (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı 06839 /ANKARA

HANGİ MESLEKLERDEN MEMUR ALIMI YAPILACAK?

Aşağıda, TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme Anonim Şirketi tarafından belirtilen kadrolara ait bilgiler yer almaktadır. Belirtilen kadrolara hakkında detaylı bilgileri görüntülemek için BURAYA TIKLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. (İŞKUR'un sayfasında olan bazı sunucu aksaklıklarından dolayı, başvuru ilanın detaylarına ulaşmada sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden, ayrıntıları görüntülemede sorun yaşıyorsanız, belirli süre sonra tekrar deneyebilirsiniz.)

1 - GRAFİK TASARIM UZMANI

Yazılım projelerinde, son kullanıcı ekranlarını kullanılabilirlik ve son kullanıcı deneyimini en iyi seviyeye getirmek için görsel tasarımlar yapmak üzere BT Grafik Tasarım Uzmanı 1 kişi istihdam edilecektir.

2 - GÜVENLİK OPERASYON UZMANI

Güvenlik Cihaz (Yeni Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW), Yeni Nesil Saldırı Önleme Sistemi (NGIPS), Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF), Veri Tabanı Güvenlik Duvarı (DBFW), DDOS Atak Önleme Sistemi, Güvenlik Olay Yönetimi (SIEM) vb. sistemlerin herhangi birinin yönetimini yapmak, Güvenlik Operasyonları kapsamında mevcut logları inceleyerek tehdit olabilecek durumlarda ilgili diğer paydaşlarla görüşerek gerekli aksiyonları almak, yönettiği sistemin genel durumu ve tehdit durumları ile ilgili periyodik raporlar sunmak, tehdit geri beslemelerinden gelen istihbarata göre sürece uygun anında aksiyon almak, yönettiği sistemin pazarda olan ürünleri ve kabiliyetleri alanında çalışmak üzere BT Güvenlik Operasyon Uzmanı 4 kişi istihdam edilecektir.

3 - İŞLETİM SİSTEMİ UZMANI

Hem iç hem dış müşterilerde sunucu ve ağ altyapıları projelerini planlamak, uygulamak, denetlemek ve bakımlarını yapmak üzere BT İşletim Sistemi Uzmanı – Windows 1 kişi istihdam edilecektir.

4 - LİNUX - UNİX UZMANI

Hem iç hem dış müşterilerde sunucu ve ağ altyapıları projelerini planlamak, uygulamak, denetlemek ve bakımlarını yapmak üzere BT Linux - Unix Uzmanı 1 kişi istihdam edilecektir.

5 - NETWORK UZMANI

Hem iç hem dış müşterilerde sunucu ve ağ altyapıları projelerini planlamak, uygulamak, denetlemek ve bakımlarını yapmak üzere BT Network Uzmanı 1 kişi istihdam edilecektir.

6 - PROJE YÖNETİCİSİ – AKILLI ÇÖZÜMLER

Taslak proje planı, kaynak planlaması, proje risklerinin belirlenmesi çalışmalarını yapmak, proje kaynak, maliyet ve zaman planını yürütmek, iş planı oluşturmak, proje paydaşlarının beklentilerini yönetmek, yüksek seviye risklerin varsayımlarını yapmak ve kısıtlarını tanımlamak, proje ekiplerinin performansını izlemek, yönetmek, değerlendirmek, koordinasyon sağlamak ve motivasyonlarını artıcı aktivitelerde bulunmak, projelerin yapılan zaman planına uygun yürütülmesini sağlamak, yazılımcılara gelen geliştirme taleplerini veya teknik destek konularını içeriğine ve aciliyetine göre önceliklendirmek amacıyla çalıştırılmak üzere BT Proje Yöneticisi – Akıllı Çözümler için 1 kişi istihdam edilecektir.

7 - PROJE YÖNETİCİSİ – İŞ ZEKASI

Taslak proje planı, kaynak planlaması, proje risklerinin belirlenmesi çalışmalarını yapmak, proje kaynak, maliyet ve zaman planını yürütmek, iş planı oluşturmak, proje paydaşlarının beklentilerini yönetmek, yüksek seviye risklerin varsayımlarını yapmak ve kısıtlarını tanımlamak, proje ekiplerinin performansını izlemek, yönetmek, değerlendirmek, koordinasyon sağlamak ve motivasyonlarını artıcı aktivitelerde bulunmak, projelerin yapılan zaman planına uygun yürütülmesini sağlamak, yazılımcılara gelen geliştirme taleplerini veya teknik destek konularını içeriğine ve aciliyetine göre önceliklendirmek amacıyla çalıştırılmak üzere BT Proje Yöneticisi – İş Zekası 1 kişi istihdam edilecektir.

8 - PROJE YÖNETİCİSİ

Taslak proje planı, kaynak planlaması, proje risklerinin belirlenmesi çalışmalarını yapmak, proje kaynak, maliyet ve zaman planını yürütmek, iş planı oluşturmak, proje paydaşlarının beklentilerini yönetmek, yüksek seviye risklerin varsayımlarını yapmak ve kısıtlarını tanımlamak, proje ekiplerinin performansını izlemek, yönetmek, değerlendirmek, koordinasyon sağlamak ve motivasyonlarını artıcı aktivitelerde bulunmak, projelerin yapılan zaman planına uygun yürütülmesini sağlamak, yazılımcılara gelen geliştirme taleplerini veya teknik destek konularını içeriğine ve aciliyetine göre önceliklendirmek amacıyla çalıştırılmak üzere Proje Yöneticisi olarak 1 kişi istihdam edilecektir.

9 - VERİ MADENCİLİĞİ VERİ ANALİZ UZMANI

Analitik projelerinde veri analizi ve makine öğrenmesi vb. konularda çalışmak üzere BT Veri Madenciliği Veri Analiz Uzmanı 4 kişi istihdam edilecektir.

10 - YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (DevOps)

Sistemlerimizdeki yazılım bileşenlerinin sürekli entegrasyon (continuous integration) ve sürekli dağıtım (continuous delivery) teknolojileri ile güncel ve kararlı tutulmasını sağlamak, sistemlerimizdeki yazılım bileşenlerinin yüksek erişilebilir (HA) durumda olması için gerekli tasarım çalışmalarını yürütmek, yoğun yük altında yazılımların ölçeklenebilir olması için gerekli tasarım ve kodlama çalışmalarını yürütmek ve diğer yazılım geliştirme faaliyetlerinde çalışmak üzere BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (DevOps) 2 kişi İstihdam edilecektir.

11 - YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (ERP-IFS)

BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (ERP-IFS) 2 kişi istihdam edilecektir.

12 - Front-End YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI

BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (Front-End) 4 kişi istihdam edilecektir.

13 - OPENSTACK YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI

OpenStack mimarisi ile oluşturduğumuz bulut altyapımızın güncel ve kararlı versiyonda hizmet vermesi için gerekli yazılım geliştirme, kurulum, güncelleştirme işlemlerini gerçekleştirmek, OpenStack topluluğunda geliştirilen mevcut / yeni projeleri takip etmek ve ihtiyaçlar doğrultusunda mevcut çözümümüze entegrasyonunu sağlamak üzere BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (OpenStack) 1 kişi istihdam edilecektir.

14 - PYTHON YYAZILIM GELİŞTİRME UZMANI

Yazılım geliştirme metodolojisine ve iş planlarına uygun olarak kendisine verilen iş paketleri içindeki yazılım geliştirme faaliyetlerini zamanında ve beklenen nitelikte yerine getirmek üzere BT Yazılım Geliştirme Uzmanı (Python) 3 kişi istihdam edilecektir.

15 - YAZILIM MİMARI

Yazılım projelerinde kodlamaya başlamadan önce, gereken ihtiyaçlara göre belirlenen operasyonel ve teknik gereksinimlerin giderilmesi için yönetim, performans ve güvenlik gibi kalite alanlarında yapısal çözüm tasarlayacak, yazılım mimari ekibinde rol alıp yürütülen BT projelerinin mimari tasarımlarını inceleyerek iyileştirmeler yapacak, teknoloji seçimi ve entegrasyonu konularında aktif rol alacak, projelerde yazılım tasarımı yapacak, analiz yaparak müşterinin isteklerine en uygun teknoloji seçimi, tasarımı ve kurulumu yapabilecek BT Yazılım Mimarı 2 kişi istihdam edilecektir.

16 - YEDEKLEME SİSTEM UZMANI

Hem iç hem dış müşterilerde sunucu ve ağ altyapıları projelerini planlamak, uygulamak, denetlemek ve bakımlarını yapmak üzere BT Yedekleme Sistem Uzmanı 1 kişi istihdam edilecektir.

Son Güncelleme: 03.04.2020 17:42
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.