Üç Bakanlığa TYP Kapsamında Personel Alımı Yapılıyor !

Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından TYP kapsamında personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanın detayları haberimizde..

Kamu Personeli Alım İlanları 15.09.2018, 23:54 30.01.2019, 19:50
Üç Bakanlığa TYP Kapsamında Personel Alımı Yapılıyor !

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı TYP kapsamında personel alımı yapıyor. 

Bakanlıklar tarafından yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

PERSONEL ALIM İLANLARI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda TYP kapsamında güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olan adayların başvuru yapması gerektiği belirtiliyor. Diğer yandan emekli, dul ve yetim aylığı almayan adayların başvuru yapabileceği ifade edilirken öğrenci olunmaması talep edilen genel başvuru şartları arasında bulunuyor. MEB tarafından yayımlanan ilanlara göre başvurular 17 ve 18 Eylül 2018 tarihlerinde sona erecektir.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Ankara Sincan'da çevre temizliği için typ kapsamında personel alımı yapılacağı vurgulandı. İlana başvurular ise 17 Eylül'de sona erecektir. 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda ise Bursa Osmangazi'de yer alan Bursa Tarım ve Orman Bakanlığı müdürlüğünde çevre temizliği için personel alımı yapılacağı vurgulandı. Söz konusu ilana başvurular ise 18 Eylül'de sona erecektir.

Yorumlar (1)
çaresiz 1 yıl önce
2016 kpss bitmeden katiplik sınavının açılmasını istiyoruz. saygılar