Üç Bakanlığa TYP Kapsamında Personel Alımı Yapılıyor !

Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından TYP kapsamında personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanın detayları haberimizde..

Üç Bakanlığa TYP Kapsamında Personel Alımı Yapılıyor !

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı TYP kapsamında personel alımı yapıyor. 

Bakanlıklar tarafından yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

PERSONEL ALIM İLANLARI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda TYP kapsamında güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olan adayların başvuru yapması gerektiği belirtiliyor. Diğer yandan emekli, dul ve yetim aylığı almayan adayların başvuru yapabileceği ifade edilirken öğrenci olunmaması talep edilen genel başvuru şartları arasında bulunuyor. MEB tarafından yayımlanan ilanlara göre başvurular 17 ve 18 Eylül 2018 tarihlerinde sona erecektir.

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda Ankara Sincan'da çevre temizliği için typ kapsamında personel alımı yapılacağı vurgulandı. İlana başvurular ise 17 Eylül'de sona erecektir. 

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda ise Bursa Osmangazi'de yer alan Bursa Tarım ve Orman Bakanlığı müdürlüğünde çevre temizliği için personel alımı yapılacağı vurgulandı. Söz konusu ilana başvurular ise 18 Eylül'de sona erecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 19:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
çaresiz
çaresiz - 10 ay Önce

2016 kpss bitmeden katiplik sınavının açılmasını istiyoruz. saygılar