Üç Yeni İlan Yayımlandı! Kamuya En Az İlkokul Mezunu İle (KPSS'li ve KPSS'siz) Personel Alınıyor

Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu üzerinden üç yeni ilan yayımlandı ve kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu olmak ile Kamu Personeli Seçme Sınavı'na girmiş ve girmemiş olmak şartları talep edildi. Peki hangi kurumlara personel alımı gerçekleştirilecek? İşte merak edilenler.

Kamu Personeli Alım İlanları 04.10.2018, 15:41 18.01.2019, 22:31
Üç Yeni İlan Yayımlandı! Kamuya En Az İlkokul Mezunu İle (KPSS'li ve KPSS'siz) Personel Alınıyor

Kamupersoneli.net olarak kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Söz konusu bu haberimizde "Dışişleri Bakanlığı Astana Büyükelçiliği", "Malatya Polisevi" ve "Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri" bünyesinde görevlendirilecek personel alımı ilanlarını derledik.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI İLAN DETAYLARI

Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda  Astana Büyükelçiliği’nde boş bulunan bir adet Sözleşmeli Sekreter pozisyonuna personel alımı yapılacağı duyuruldu. Adayların en az lise mezunu olması gerektiği ifade edildi ve KPSS şartı aranmadığı açıklandı.

BAŞVURU TARİHLERİ

Başvuru tarihleri ise "4 Ekim 2018 tarihinden başlayarak, 19 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek" olarak belirtildi.

MALATYA POLİSEVİ İLAN DETAYLARI

Malatya Polisevi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanla beraber garson alımı yapacağını duyurdu. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı ifade edildi.

Adayların en az ilkokul mezunu olması zorunlu. İlanda ayrıca KPSS şartı aranmamakta.

BAŞVURU TARİHLERİ

Yayımlanan ilana başvuru tarihleri ise şöyle açıklandı;

Adayların 24 Ekim 2018 tarihine kadar Malatya Polisevi müdürlüğüne talep edilen evrakları teslim etmesi gerekiyor.

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ İLAN DETAYLARI

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesinde görevlendirmek üzere uzman yardımcısı alımı yapılacağı duyuruldu.

Adaylardan 2017 veya 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından herhangi birinden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

BAŞVURU TARİHLERİ

Adayların başvuruları Genel Sekreterliğe evrak kayıt birimine en geç 31 Ekim 2018 tarihi saat 17:00'ye kadar şahsen veya postayla göndermeleri gerekmekte.

Yorumlar (0)