Üniversite Hastanesi 39 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Başvuru Genel Şartları Ve Belgeler

Üniversite Hastanesi 39 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Başvuru Genel Şartları Ve Belgeler

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne, 657 Sayılı Kanunu'na uygun olarak 32 hemşire ile 7 sağlık teknikeri olarak sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Herhangi bir yazılı ve sözlü sınav yapılmadan ve KPSS (B) grubu puanı temel alınarak personel alımı gerçekleştirilecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne, 32 hemşire ve 7 sağlık teknikeri unvanlarına personel alımı gerçekleştirilecektir. KPSS (B) grubu puanı baz alınarak ve yazılı veya sözlü bir sınav yapılmaksızın personel istihdam edilecektir. Başvuru genel şartları, gerekli belgeleri ve özel şartları haberimizde derledik. 

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

Başvurular, Resmi Gazete'de ilanın yayınlanmasından itibariyle 15 gün içerisinde yapılmak zorundadır. Adaylar başvurularını "https://www.deu.edu.tr" sitesinden yapılabilecek ve posta yoluyla ya da şahsen gerçekleştirilen başvurular işleme alınmayacaktır. Adaylar, yine başvuruyu yapacakları siteden "İş Başvuru Formu"ndaki gerekli kısımları doldurarak, diğer belgelerle birlikte elektronik ortamdan tamamlayabilecekler.

BAŞVURUDA BULUNACAK ADAYLARIN;

- 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

- Adayların başvuruları ilanın yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün süreyle Kurumumuza ait (https://www.deu.edu.tr) web adresinden kabul edilecektir. Başvuru formunu hatalı dolduran ya da eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Başvuru sonuçları KPSS Puan sıralamasına göre yapılacak olup, asil liste ve 3 katı yedek olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren 5 iş günü içinde https://www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır.

- Müracaatlar sonunda adayların beyan ettikleri belge ve bilgilerde tereddüt olması durumunda ilgili kurumlardan teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümler doğrultusunda işlem yapılacaktır.

- Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri vb. bilgiler https://www.deu.edu.tr web adresinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

- Atanmaya hak kazanan personellerden, görevinin niteliklerini uygun yürütülmesi açısından Sağlık durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanları ve sağlık kurulu raporu talep edilecektir. 

Gerekli belgelere ve özel şartlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler