Yeni Açılacak PTT Şubesine Gişe Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni açılacak olan bir PTT şubesine Gişe Memuru alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana başvuru koşulları ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 21.09.2018, 00:20 30.01.2019, 19:28
Yeni Açılacak PTT Şubesine Gişe Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İlana başvuru yapacak adaylar dikkat İlan kaldırıldı!

Yayımlanan söz konusu bu ilan PTT'ye kadrolu personel alımı olarak biliniyordu ancak daha sonra ilanın sahibi sitemize ulaştı ve yoğun talepten dolayı ilanın kaldırıldığını açıkladı.

Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinde yer alan İş İlanları Sayfası üzerinden yeni açılacak olan bir PTT şubesine personel alımı yapılacağı bildirildi. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana kimlerin başvuru yapabileceğine dair detayları, başvuruların nasıl ve ne zamana kadar yapılacağını ve ilana dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

PTT ŞUBESİ İÇİN GİŞE MEMURU ALIM İLANI

Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde yeni açılacak olan bir PTT şubesi için Gişe Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilana göre bir kişinin istihdam edileceği duyurulan pozisyon için belirlenen eğitim seviyesi ise en az lise mezunu. Ayrıca ilana başvuru yapacak adaylar arasında tercih kıstasının olduğu da açıklandı. İlana göre bilgisayar bilgisi olan ve 3 aydır işsiz olan adaylara öncelik tanınacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde yeni açılacak olan PTT şubesinde görevlendirilecek Gişe Memuru alım ilanına aşağıda yer alan koşulları sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Bu başvuru koşulları kurumun alım yapacağı kadronun gerekliliklerine göre belirlenen özel koşullar ile kurumlar personel alımlarında tüm adaylardan aranan genel koşulalrdan oluşuyor. İşte o koşullar;

İlan metnine göre alımlara yalnızca kadın adayların başvuruları kabul edilecek. İlanda yer alan diğer genel koşullar arasında ise, ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, en az lise mezunu olmak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak 22-35 yaş sınırı var, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.'' şartları yer alıyor


 

Yorumlar (7)
Merve 12 ay önce
Nasıl başvuru yapılıyor ben yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz
Berna 12 ay önce
Işkur üzerinden mi yapılacak il dışı kabul olurmu
büşra 12 ay önce
başvuru nasıl yapılıyor yardımcı olabilecek varmi
büşra 12 ay önce
nasıl başvuru yapiliyor
Hatice 12 ay önce
Kamu degil bilgineeee vatsap nosu var ordan cv yollayacaksin
Hanife 12 ay önce
Nasil basvuru yapcaz bilen var mi
Öyku 12 ay önce
Arkadaslar ilanda yaziyor ya whatsap uzerinden yada orada belirtilen mail uzerinden basvuru yapacaksiniz.cv nizi birakacaksiniz