Zonguldak İl Özel İdaresi KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımına Başvurular Başladı

Zonguldak İl Özel İdaresi yayımladığı ilanı ile kamu personeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular başladı.

Kamu Personeli Alım İlanları 14.09.2017, 11:13 08.02.2019, 16:34
Zonguldak İl Özel İdaresi KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımına Başvurular Başladı

Zonguldak İl Özel İdaresi geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Söz konusu ilanda Zonguldak İl Özel İdaresi kendi bünyesinde personel alımı yapacağını belirtmişti.

Zonguldak İl Özel İdaresi personel alım ilanına başvurular başladı. Kamupersoneli.net olarak ilana ilişkin başvuruların nasıl olacağı ve genel şartların neler olduğunu ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

ALINACAK PERSONEL

Zonguldak İl Özel İdaresi personel alım ilanında Sanat Tarihçisi (1) kadrosu için personel alımı yapılacağı belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

Zonguldak İl Özel İdaresi personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların "657 sayılı DMK'nın 48.maddesinde yer alan şartları taşımak, Askerliğini yapmış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel akıl ve vücut sağlığı engeli olmamak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların 13 Eylül 2017 tarihi ile 20 Eylül 2017 tarihleri arasında başvuru kılavuzunda belirtilen belgeleri Zonguldak İl Özel İdaresi Evrak Kayıta teslim etmeleri gerekmektedir. 

Yorumlar (0)