104 İşçi Alımı İlanını Kaldıran ETİ Maden 1 Kişilik İlana Çıktı! Neyi Amaçlıyor?

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla ilana çıkmıştı ve 104 işçi alımı yapılacağı bildirmişti. Daha sonra ilan kaldırılmıştı ve bugün görüldüğü üzere 1 kişilik yeni ilan yayımlandı. Peki ETİ Maden neyi amaçlıyor?

104 İşçi Alımı İlanını Kaldıran ETİ Maden 1 Kişilik İlana Çıktı! Neyi Amaçlıyor?

En az Lise mezunu olmak şartı ile 104 işçi alımı için ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir ilan yayımlanmıştı.

Ancak şartların İŞKUR üzerinden duyurulacağı ifade edilmişti ve bu konuda en ufak açıklama yapılmazken DPB üzerinden yayımlanan ilan kaldrılmıştı.

Peki ETİ Maden neyi amaçlıyor?

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan duyuru kapsamında ise ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünce yayımlanan ilanın kadro detayları ve alım yapılacak olan birimleri ise şu şekilde bildirilmişti.

Bandırma Bor ve Asit Fabrikası İşletme Müdürlüğüne 30 işçi alımı yapılacak.

EMET Bor işletme Müdürlüğüne ise 30 işçi alımı yapılacak.

Diğer yandan KIRKA Bor İşletme Müdürlüğüne ise 20 işçi alımı yapılacak.

Bunun yanı sıra BİGADİÇ Bor İşletme Müdürlüğüne ise 24 işçi alımı gerçekleştirilecek.

KADRO DETAYLARI NASILDI?

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu ilanın başvuru şartlarının Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak denildi ancak 13 Kasım 2018 tarihinde bulunduğumuz şu günde ilanın detayları henüz belli olmuş değil.

Birde bunun üzerine kaldırılan ilandan sonra 1 kişilik ilan yayımlanmış olması başvuru yapmak için hazırlanan adayları iyice şaşırttı.

Kamupersoneli.net olarak ETİ Maden yetkilierine sesleniyoruz. Açıklama yapılması gerekmektedir ve adaylar bilgilendirilmelidir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mucahit gur
Mucahit gur - 7 ay Önce

Emet deki isci alimi ne oldu bilgi istiyoruz

SERKAN OCAK
SERKAN OCAK - 7 ay Önce

ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum

Mucahit gur
Mucahit gur - 7 ay Önce

Buralara basvuru ne zaman gun verin