20 İlin ASDEP Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı !

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, 20 ilin ASDEP mülakat sonuçları açıklandı. Mülakat sonuçları açıklanan iller haberimizde...

20 İlin ASDEP Personel Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı !

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru ile 20 ile ait ASDEP alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

20 İLİN ASDEP MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI

ASDEP alımlarının ardından başvuru yapan adaylar tarafından merakla beklenen mülakat sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Aile Bakanlığı, 14 Eylül 2017 tarihinde yayımladığı duyuru ile 19 ilin ASDEP mülakat sonuçlarını açıkladı. Bakanlığın resmi sitesinde yayımlanan yeni duyuru ile 20 ilin daha mülakat sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

ASDEP MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANAN İLLER

Aksaray, Amasya, Ankara, Bayburt, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Eskişehir, Gümüşhane, Kırıkkale, Kırklareli, Malatya, Mardin, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:34
YORUM EKLE