3713 Sayılı Kanun Kapsamında Gümrük ve Ticaret Bakanlığına Atananlar Dikkat !

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığına atanan şehit yakınları ve gazilerden, atamaya esas istenilecek belgeler yayımlandı.

Kamu Personelleri 22.04.2017, 15:41 05.02.2019, 17:58
3713 Sayılı Kanun Kapsamında Gümrük ve Ticaret Bakanlığına Atananlar Dikkat !

3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında atamalar, 14 Nisan 2017'de Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapıldı.

Kura sonuçlarına göre; Gümrük ve Ticaret Bakanlığına atanan adaylardan istenilen belgeler ile belgelerin teslim tarihleri açıklandı. Adaylar, kendilerinden istenilen belgeleri, 5 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı 5. Kat No:522 Sınav ve Sınav ve Eğitim Şubesi Müdürlüğü (Dumlupınar Bulvarı No:151 Eskişehir Yolu 9. km Çankaya/ANKARA) adresine teslim edecekler.

Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenen Belgeler

Yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı

 En son öğrenim durumunu gösterir diploma aslı, diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretleri

 Varsa ortaöğretimde hazırlık okuduğuna dair belge

Adli sicil kayıt belgesi

Nüfus cüzdanı fotokopisi

 Askerlik durumunu gösterir belge

 6 (Altı) adet fotoğraf (4,5x 6 cm ebadında)

Adaylar, formu bilgisayar ortamında büyük harflerle tüm bölümleri eksiksiz olarak doldurup, fotoğraflarını yapıştırarak, "bilgilerin doğru olduğunu bildiririm" bölümünün altındaki kısmı imzalanmış ve tarihli halde 2 asıl nüsha olarak düzenleyip göndereceklerdir. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)