550 Milletvekiline Dizüstü Bilgisayar Dağıtıldı

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın yazısıyla birlikte 26.dönem milletvekillerine dizüstü bilgisayar dağıtıldı. Detaylar...

550 Milletvekiline Dizüstü Bilgisayar Dağıtıldı
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, 26.dönem milletvekillerine dizüstü bilgisayar ile bir yazı gönderdi. Kahraman gönderdiği yazıda: "TBMM üyesi olarak, aziz milletimizin şerefli egemenliğini temsil ediyor, ahlaki ve vicdani sorumluluğu son derece yüksek bir görev ifa ediyorsunuz." ifadelerine yer verdi.

Milletvekillerinin büyük bir sorumluluk gösterdiklerini ifade eden Kahraman: "TBMM Başkanlığı olarak görevinizi hızlı, etkin ve zamanında yerine getirebilmeniz için sizlere her türlü desteği vermeye büyük itina göstermekteyiz. Yasama, denetim ve temsil görevinizi çağın gereklerine göre yürütebilmeniz için elektronik araçlardan yararlanmanızın bir zorunluluk haline geldiği malumunuzdur. Başkanlığımız, geçtiğimiz yasama dönemlerinde başlatılan bir uygulamayı, bu yasama döneminde de devam ettirme kararı almıştır.

Bu çerçevede, TBMM'de görev yapan her milletvekiline bir adet taşınabilir bilgisayar temin ederek tarafınıza ulaştırmayı hedefledik. 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle söz konusu taşınabilir bilgisayar dağıtımını şimdi gerçekleştirme imkanına kavuştuk. Zat-ı alinize ulaştırılan taşınabilir bilgisayarın, çalışmalarınızda kolaylık sağlamasını ve size yardımcı olmasını diliyorum. TBMM'nin 26. Dönem milletvekili olarak hayırlı çalışmalara imza atmanızı diler, bu vesile ile sağlık, huzur ve başarılar temenni dilerim." dedi.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
seda
seda - 3 yıl Önce

biz atama bekliyoruz devlet milletvekillerine bilgisayar dağıtıyor bize gelince de 2017 de alım yok diyorlar ne olacak halimiz kimin umrunda ki

Fetih
Fetih - 3 yıl Önce

Tasarrufu anca gariban lara yaparsiniz 10 bin maas m.v. bi laptop mu alamiyoda hepsine laptop aliyosunuz tasarruf yapicaklarmis hadi canim sende.