7103 Sayılı Kanun İle Özelleştirme İdaresi Başkanlığında Bazı Kadrolar İptal Edildi

Resmi Gazete'nin 27 Mart 2018 tarihli mükerrer sayısında 7103 sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun yayımlandı. Yayımlanan bu kanun ile önemli düzenlemeler yapıldı. Yapılan düzenlemeler kapsamında Özelleştirme İdaresi Başkanlığında bazı kadrolar iptal edildi. Bu konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 28.03.2018, 08:45
7103 Sayılı Kanun İle Özelleştirme İdaresi Başkanlığında Bazı Kadrolar İptal Edildi

Resmi Gazete'de 7103 sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun yayımlandı. Yayımlanan Kanun ile önemli düzenlemeler yapıldı. Yapılan düzenlemeler hakkında detayları kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

Yayımlanan 7103 kanun ile önemli değişikliklerin arasında Özelleştirme İdaresi Başkanlığından iptal edilen kadrolara da yer ver verildi. Buna göre Özelleştirme İdaresi Başkanlığında 8 kadro iptal edildi. İptal edilen kadrolar hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

İPTAL EDİLEN KADROLAR

Bu kapsamda yayımlanan kanuna göre Özelleştirme İdaresi Başkanlığı bünyesinde "Başkan Yardımcısı, Sermaye Piyasaları Daire Başkanı, Finansman Fon Yönetimi Daire Başkanı, Danışmanlık Hizmetleri Daire Başkanlığı, İhale Hizmetleri Daire Başkanı, Personel ve Eğitim Daire Başkanı ve İstihdam ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı" kadroları iptal edildi. Bu kadroların tamamının derecesi '1' olarak gösterildi. Başkan Yardımcısı kadrosu için serbest kadro adedi ve toplamı 2 olarak gösterildi. Bunun yanı sıra diğer kadrolar için serbest kadro adedi 1 olarak ifade edildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Yorumlar (0)