995 Kadro İhdası Yapılan DSİ'ye 300 İnşaat Mühendisi Ataması Talebi

Devlet Su İşleri'den (DSİ) çok sayıda aday atama bekliyor. DSİ'den atama bekleyen adaylardan bir bölümü de üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan adaylar. İnşaat mühendisi adaylar, Twitter'da 300 inşaat mühendisi alımı için bir kampanya başlattılar.

Kamu Personelleri 25.09.2018, 20:39
995 Kadro İhdası Yapılan DSİ'ye 300 İnşaat Mühendisi Ataması Talebi

Kamupersoneli.net olarak devlet kurumlarında atama bekleyen adayların sesi olmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'nden atama bekleyen İnşaat Mühendisi adayların taleplerini dile getiriyoruz. İnşaat mühendisi adaylar DSİ'ye 300 İnşaat Mühendisi ataması yapılması için Twitter'da bir etkinlik başlattılar. 

300 İNŞAAT ATAMASI TALEBİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bilindiği üzere Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü'ne 995 kadro ihdası yapıldı. Kurumun bu alımları ise ne zaman yapacağı merak konusu. Adaylarda DSİ tarafından yayımlanması beklenen ilan öncesinde kuruma taleplerini duyurmaya çalışıyorlar. 

Bu kapsamda sosyal medya üzerinden bir kampanya başlatan İnşaat Mühendisi adaylar, 300 kadro talep ediyorlar. İnşaat Mühendisliği için atama taleplerini dile getiren adaylar Twitter üzerinden taleplerini #dsi̇300inşaatmühendisi etiketi üzerinden paylaşıyorlar. 

Bizlerde Kamupersoneli.net olarak adayların bu taleplerini dile getiriyoruz. İşte adayların Twitter üzerinden yapmış oldukları bazı paylaşımlar,

İNŞAAT MÜHENDİSİ ATAMALARI İÇİN ADAYLARIN DSİ'DEN TALEPLERİ

''#Dsi300inşaatmühendisi alımı için bekliyoruz, sayın yetkililer. Yüksek puanlarla açıkta kalmak istemiyoruz''

''Doğayla iç içe yepyeni bakış açısına sahip projelerin üretilmesi için #dsi300inşaatmühendisi''

''Yılda binlerce mezun veriyoruz bizim istediğimiz sadece #dsi̇300inşaatmühendisi''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (6)
ibrahim 12 ay önce
harita mühendisleride bu atamada 400 kadro talep ediyor bunuda haberleştirir misiniz rica etsem
Ceylan 12 ay önce
Harita mühendislerinin de sesi olun lütfen. Yoğun bir şekilde çabalıyoruz sesimizi duyurmak adına.
Tarımcı gençler 12 ay önce
Ziraat ülkesi olarak atama bekleyen ziraat mühendisleri için her köye bir ziraat mühendisi atama talebinde bulunmak istiyoruz ülke olarak en kısa vadede ektiğini biçmek için kalkınma pırojeleri arasına acilen tarımın alınması gerektiğini inana ziraatçi gençler olarak atama bekliyoruz
Mehmet 12 ay önce
DSİ'de bir yığın iş bilmez mühendis yığınla duruyor. Bir de 300 adet mi alsın... Zaten Ali Baba çiftliği oldu DSİ. Özel sektör eleman arıyor.
Arda 10 ay önce
İşAllah biz haritacıların sesini duyanda olur en az300 tanede biz bekliyoruz
Yaman 9 ay önce
Hangi birime alim yapilacak bu birim icin gerekli alan nedir bu bakalmali 995 kinin 300 u insaat muhendisi olsun demek yanlis