Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı sınav giriş belgeleri ÖSYM tarafından yayımlandı

Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı sınav giriş belgeleri ÖSYM tarafından yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlanarak Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı için uygulanacak olan sınavların sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı belirtildi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda Adalet Bakanlığı Adli Yargı/İdari Yargı/Adli Yargı-Avukat ile İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılarını Seçme Sınavı giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı belirtildi.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Adli Yargı/İdari Yargı/Adli Yargı-Avukat sınav giriş belgelerine ilişkin yayımlanan duyuruda 2020-Adalet Bakanlığı Avukatlar için Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı (2020-Adli Yargı-Avukat) ile 2020-İdari Yargı Hakim Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavına (2020-İdari Yargı) katılacak adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemlerinin tamamalndığı belirtildi.

Ayrıca sınav 21 - 22 Kasım'da uygulanacaktır.

Bunun yanı sıra 2020-Adalet Bakanlığı İcra Müdür ve İcra Müdür Yardımcılarını Seçme Sınavı 22 Kasım'da uygulanacak. Bu sınav için de adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Buraya tıklayarak sınav giriş belgelerinize ulaşabilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler