Adaylar İŞKUR İMD Mülakat Sonuçları ile Büro Personeli Başvuru Sonuçlarının Açıklanmasını İstiyorlar

İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere alımı yapılacağı açıklanan İş ve Meslek Danışmanı (İMD) ve Büro Memuru alımları için sonuçlar hala netleşmedi. İlanın yayımlanmasının ve başvuruların tamamlanmasının üzerinden oldukça uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen Büro Personeli alımları için başvuru sonuçları açıklanmadı. İMD alımlarında ise mülakat sınavları gerçekleştirildi ancak sınav sonuç listeleri ilan edilmedi.

Kamu Personelleri 01.11.2018, 22:21
Adaylar İŞKUR İMD Mülakat Sonuçları ile Büro Personeli Başvuru Sonuçlarının Açıklanmasını İstiyorlar

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü geçtiğimiz aylarda yayımladığı bir ilan ile İMD ve Büro Personeli alımı yapacağını duyurmuş ve ilana çıkmıştı. İlanın yayımlanmasının ve başvuru sürecinin sona ermesinin üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen alımlara dair sonuçlar belli olmadı. 

Öyle ki  Büro Memuru alım ilanına başvuru süreci 4 Temmuz tarihinde sona ermiş ve o tarihten itibaren başvuru sonuçları ilan edilmemişti. İMD alımlarında ise başvuru sonuçları açıklanmış ve adaylar mülakat sınavlarına katılım göstermişlerdi. 28 Eylül 2018 tarihinde sona eren İMD alımı mülakatlarının üzerinden bir aylık süre geçmiş olmasına rağmen mülakat sonuçları açıklanmadı. 

ADAYLAR SONUÇLARIN AÇIKLANMASINI İSTİYORLAR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünü bünyesinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı duyurulan 1.141'i İş ve Meslek Danışmanı (İMD) ile 1078'i Büro Personeli alım ilanına başvuruda bulunan adaylar sonuçların açıklanmasını istiyorlar. Adaylar hem sitemize yapmış oldukları geri bildirimlerle hemde sosyal medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımlar ile sonuçların açıklanması ile ilgili taleplerini dile getiriyorlar. 

Kamupersoneli.net olarak adayların bu taleplerini yapmış olduğumuz haberlerle dile getiriyoruz. Adaylar söz konusu alımlara dair yeni bir sosyal medya kampanyası başlattılar. #ISKURImdBuroacklansin etiketiyle başlatılan kampanya kapsamında adaylar sonuçların açıklanması için seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Bizlerde adayların taleplerine haberimizde yer veriyoruz. 

#ISKURImdBuroacklansin Etiketiyle Yapılan Paylaşımlar

''İstihdam ertelenemez. Mülakat sonuçları açıklansın.''

''Cuma gecesinin hayrına açıklayın...''

''#ISKURImdBuroacklansin Sayın Bakanım Artık Açıklayın Ne olur.''

''4 ayı geçti ne bir açıklama var ne birşey.. açıklayın artık''

Kamupersoneli.net - ÖZEL Haber

Yorumlar (36)
Htc 12 ay önce
Teşekkürler kamupersoneli.net sesimizi duydunuz
Abdullah 12 ay önce
Sesimizi sadece siz duyuruyorsunuz teşekkürler kamu personeli net
Pnr 12 ay önce
Tesekkür ederiz
Htc 12 ay önce
Teşekkürler kamupersoneli.net
Bahtısen 12 ay önce
Sesimiz oldugunuz için tşkler
Şefika 11 ay önce
Lütfen tekrar haber yapabilir misiniz? Olumlu ya da olumsuz önümüze bakalım artık. Bu stres, bu bekleyiş bizi bitirdi...
Sibel 11 ay önce
Aynen katılıyorum. sonuç açıklansın bizde önümüze bakalim
İMD 11 ay önce
beş yıldan beri ha bugün alınacak ha yarın alınacak diye beklerken vAllahi maddi manevi çöktüm psikolojim sağlığım Allaha emanet yaşıyorum, sayın işkur yetkilileri her şube müdürlüğüne her hizmet merkezine birer tane de psikolog alın bence,
Aysee 11 ay önce
Katılıyorum sonuna demk..
Meral 11 ay önce
Tesekkurler kamupersoneli net
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın