Adaylar İŞKUR İMD Mülakat Sonuçları ile Büro Personeli Başvuru Sonuçlarının Açıklanmasını İstiyorlar

İŞKUR bünyesinde görevlendirmek üzere alımı yapılacağı açıklanan İş ve Meslek Danışmanı (İMD) ve Büro Memuru alımları için sonuçlar hala netleşmedi. İlanın yayımlanmasının ve başvuruların tamamlanmasının üzerinden oldukça uzun bir süre geçmiş olmasına rağmen Büro Personeli alımları için başvuru sonuçları açıklanmadı. İMD alımlarında ise mülakat sınavları gerçekleştirildi ancak sınav sonuç listeleri ilan edilmedi.

Adaylar İŞKUR İMD Mülakat Sonuçları ile Büro Personeli Başvuru Sonuçlarının Açıklanmasını İstiyorlar

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü geçtiğimiz aylarda yayımladığı bir ilan ile İMD ve Büro Personeli alımı yapacağını duyurmuş ve ilana çıkmıştı. İlanın yayımlanmasının ve başvuru sürecinin sona ermesinin üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen alımlara dair sonuçlar belli olmadı. 

Öyle ki  Büro Memuru alım ilanına başvuru süreci 4 Temmuz tarihinde sona ermiş ve o tarihten itibaren başvuru sonuçları ilan edilmemişti. İMD alımlarında ise başvuru sonuçları açıklanmış ve adaylar mülakat sınavlarına katılım göstermişlerdi. 28 Eylül 2018 tarihinde sona eren İMD alımı mülakatlarının üzerinden bir aylık süre geçmiş olmasına rağmen mülakat sonuçları açıklanmadı. 

ADAYLAR SONUÇLARIN AÇIKLANMASINI İSTİYORLAR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünü bünyesinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı duyurulan 1.141'i İş ve Meslek Danışmanı (İMD) ile 1078'i Büro Personeli alım ilanına başvuruda bulunan adaylar sonuçların açıklanmasını istiyorlar. Adaylar hem sitemize yapmış oldukları geri bildirimlerle hemde sosyal medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımlar ile sonuçların açıklanması ile ilgili taleplerini dile getiriyorlar. 

Kamupersoneli.net olarak adayların bu taleplerini yapmış olduğumuz haberlerle dile getiriyoruz. Adaylar söz konusu alımlara dair yeni bir sosyal medya kampanyası başlattılar. #ISKURImdBuroacklansin etiketiyle başlatılan kampanya kapsamında adaylar sonuçların açıklanması için seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Bizlerde adayların taleplerine haberimizde yer veriyoruz. 

#ISKURImdBuroacklansin Etiketiyle Yapılan Paylaşımlar

''İstihdam ertelenemez. Mülakat sonuçları açıklansın.''

''Cuma gecesinin hayrına açıklayın...''

''#ISKURImdBuroacklansin Sayın Bakanım Artık Açıklayın Ne olur.''

''4 ayı geçti ne bir açıklama var ne birşey.. açıklayın artık''

Kamupersoneli.net - ÖZEL Haber

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Htc
Htc - 7 ay Önce

Teşekkürler kamupersoneli.net sesimizi duydunuz

Abdullah
Abdullah - 7 ay Önce

Sesimizi sadece siz duyuruyorsunuz teşekkürler kamu personeli net

Pnr
Pnr - 7 ay Önce

Tesekkür ederiz

Htc
Htc - 7 ay Önce

Teşekkürler kamupersoneli.net

Bahtısen
Bahtısen - 7 ay Önce

Sesimiz oldugunuz için tşkler

Şefika
Şefika - 7 ay Önce

Lütfen tekrar haber yapabilir misiniz? Olumlu ya da olumsuz önümüze bakalım artık. Bu stres, bu bekleyiş bizi bitirdi...

Sibel
Sibel - 7 ay Önce

Aynen katılıyorum. sonuç açıklansın bizde önümüze bakalim

İMD
İMD - 7 ay Önce

beş yıldan beri ha bugün alınacak ha yarın alınacak diye beklerken vAllahi maddi manevi çöktüm psikolojim sağlığım Allaha emanet yaşıyorum, sayın işkur yetkilileri her şube müdürlüğüne her hizmet merkezine birer tane de psikolog alın bence,

Aysee
Aysee - 7 ay Önce

Katılıyorum sonuna demk..

Meral
Meral - 7 ay Önce

Tesekkurler kamupersoneli net