Ağustos Ayı Memurların Maaş Bordroları Yayımlandı ! İşte e-Bordro Sorgulama Ekranı

Milyonlarca memur tarafından beklenen Ağustos ayı maaş bordroları yayımlandı. Memurlar maaş bordrolarını e-Bordro sistemi üzerinden sorgulayabileceklerdir. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 14.08.2018, 09:04 30.01.2019, 23:00
Ağustos Ayı Memurların Maaş Bordroları Yayımlandı ! İşte e-Bordro Sorgulama Ekranı

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kamu personellerin beklediği Ağustos ayı maaş bordroları yayımlandı. Yayımlanan maaş bordroları Maliye Bakanlığı tarafından hayata geçirilen e-Bordro uygulaması üzerinden sorgulanıyor.

Kamu personelleri e-Bordro üzerinden maaş bordrolarını sorguluyorlar. Memurlar e-Bordro sorgulamasını nasıl yapacak? e-Bordro sorgulamaları hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz..

e-BORDRO SORGULAMA NASIL YAPILIR?

2018 yılı Ağustos ayı maaş bordrosunu e-Bordro uygulaması üzerinden sorgulama yapmak isteyen memurlar aşağıdaki linki kullanabilirler. Memurlar maaş bordrolarını sorgulama ekranında e-Devlet şifreleri ve T. C. Kimlik Numaraları ile giriş yaparak sorgulama yapacaklardır.

e-Devlet şifresi olmayan memurlar herhangi bir PTT şubesine giderek kimlik belgeleri ile şifrelerini alabilirler. Bu şifre alındıktan sonra sisteme ilk girişte kendinize ait bir şifre belirlemeniz ve kimseyle paylaşmamanız istenecektir.

Yorumlar (0)