Aile Bakanımızdan 1500 Personel Alımı Müjdesini Bekliyoruz

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 2016 yılında 1500 personel alımı yapılmıştı. Bu bağlamda 2017 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından ASDEP kapsamında 1500 personel alımı yapması bekleniyor.

Aile Bakanımızdan 1500 Personel Alımı Müjdesini Bekliyoruz

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın 2017 yılı içinde ASDEP kapsamında 1500 personel alımı yapması bekleniyor. Bakanlık 2016 yılında da 1500 personel alımı yapmıştı, yeni alımlarla birlikte ASDEP personeli sayısı 3 bine çıkacak. Şu ana kadar 1500 ataması için resmi bir açıklama gelmedi.

Tüm Kurumlar Atama Planlamasını Açıklıyor

2017 yılında kurumların alacağı personel sayıları birer birer açıklanıyor. MEB, Sağlık Bakanlığı, BBDK, PTT gibi kurumlar atama planlamalarını açıkladı. Aile Bakanlığı’ndan da bir resmi açıklama bekleniyor.

ASDEP Alımlarını Kimler Bekliyor?

ASDEP’in ülke geneline yaygınlaştırılması için özel hizmet alımı yoluyla  1500 personelin istihdamı yapılmıştı. İkinci personel alımları için Sosyal Hizmet, Psikoloji, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Aile ve Tüketici Bilimleri mezunları merakla atama müjdesi beklemektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Devrim
Devrim - 2 yıl Önce

hem okumaya teşvik ediyorsunuz sınavlarda yaş sınırı yok alımlara gelince yaş şartı var.Lütfen yaş şartı kaldırılsın....

Ebrar
Ebrar - 2 yıl Önce

Sosyal hizmet 0nlisans mezunlarına da şans verilsin lütfen.Ya da bölümün iki yıllıgı kapatılsın.Bosuna harcanmıs iki yıl istemiyoruz.Lütfen sesimize kulak verin

sosyolog
sosyolog - 2 yıl Önce

Türkiyenin en büyük projesi eğer topluma yararlı faaliyetler sürdürmek istiyorsanız ASDEP projesinin sürekliliğini sağlamanız gerekli

Büşra Güneş
Büşra Güneş - 2 yıl Önce

Asdep sosyal hizmet uzmanlarının hakkıdır. Herkes bildiği işi yapsın.

Dilruba
Dilruba - 2 yıl Önce

Aöf sosyal hizmetler verdiğim parayı ve zamanımı geri versin bende diplomayı geri vermek istiyorum!

Elif
Elif - 2 yıl Önce

Bir il 1 kişilik ilana çıkmış ve şubat 15 te bitirmiş.duymadık etmedik yoksa kişiye açılmış özel ilan mıydı değilse neden alımlar net değil?

Elif
Elif - 2 yıl Önce

Aşağıda bahsettiğim durum asılsız çıktı.daha önceki asdep sonucu yeni açıklanmış.

Aslı
Aslı - 2 yıl Önce

2016 Asdep alımlarında hep sosyologlar yerleştirildi..lütfen Sosyal hizmet uzmanlarını unutmayın çok mezunumuz var ve bu iş bizim hakkımız