Aile Bakanlığı ASDEP Personel Alım Sonuçları Hala Açıklanmadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ASDEP personeli alımı sonuçları hala açıklanmadı. Sonuçlar adaylar tarafından heyecanla bekleniyor.

Aile Bakanlığı ASDEP Personel Alım Sonuçları Hala Açıklanmadı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 28 ilin ASDEP sonuçları açıklandı. Adaylar 28 ilin ASDEP personel alımı sonuçlarına aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirler. 

28 İlin ASDEP Sonuçları İçin TIKLAYIN.

Bilindiği gibi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 81 ilimize ASDEP kapsamında taşeron olarak personel alımı yapmaktadır. Bazı iller mülakatları tamamlarken, bazıları mülakatları sürdürmektedir. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP sonuçlarına ilişkin kamupersoneli.net olarak yaptığımız "ASDEP’te 28 İlin Sonuçları İçin Teşekkür Ederiz, Listeler Yayımlanmayacak Mı?" başlıklı haberimizde adayların diğer illere ilişkin ASDEP sonuçlarını beklediğini ifade etmiştik. Ayrıca "Aile Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı Personel Alımlarını Sonuçlandıramadı" başlıklı haberimizde de adayların mağduriyetini gündeme getirdik. 

SONUÇLARDA YENİ SİSTEM

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bilgi İşlem Merkezi tarafından yeni bir sistem hayata geçirildi. Yeni sistem ile adaylar ASDEP mülakat sonuçlarına TC Kimlik numarası ve doğum tarihi ile bakmaktadırlar. Ancak ASDEP sonuçlarında bir puanlama bulunmuyor sadece 'asil' ve 'yedek' yazılmaktadır. 

SONUÇLAR BEKLENİYOR

28 ilin dışındaki adaylar kalan illerin ASDEP personel alım sonuçlarının Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından biran önce açıklanmasını beklemektedirler. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP personel alımı sonuçları açıklandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET | ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:35
YORUM EKLE