Aile Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Puanları Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda atama ve yer değiştirme başvuruları sonrasında puanların yayımlandığı ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde..

Kamu Personelleri 13.09.2018, 11:47 30.01.2019, 20:19
Aile Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme Puanları Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda atama ve yer değiştirme başvurularının ardından puanların adayların erişimine açıldığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

DUYURUNUN DETAYLARI

Söz konusu duyuruda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı atama ve yer değiştirme başvurularının 9 Nisan 2018 ile 27 Nisan 2018 tarihleri arasında EBYS ve ıslak imzalı olarak İl Müdürlükleri aracılığı ile alındığı ifade edildi. 

Bunun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun devamında başvuru yapan personelin Atama ve yer değiştirme yönetmeliğinde belirtilen kriterler dikkate alınarak yapılan puan hesaplamalarının yapıldığı vurgulandı.

Söz konusu duyuruda "Mevzuatta belirtilen süreler göz önünde bulundurularak yapılacak olan yerleştirme ve atama öncesinde ekli listede puan sıralamasına yer verilen personelin durumlarını kontrol ederek varsa itirazlarını yapmak üzere en son 13/09/2018 tarihine kadar Bakanlığımız Genel Atama Şube Müdürlüğünün “derol@ailevecalisma.gov.tr” e-posta adresine belgeleri ile birlikte ivedilikle gönderilmesi gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)