Aile Bakanlığı'ndan Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Atanan Adaylara Yönelik Duyuru

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile bakanlık bünyesine terörle mücadele kapsamında atanan adayların başvuru evraklarını ve adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere ilişkin bilgiler verdi.

Kamu Personelleri 07.05.2018, 23:19 12.02.2019, 16:55
Aile Bakanlığı'ndan Terörle Mücadele Kanunu Kapsamında Atanan Adaylara Yönelik Duyuru

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 27 Nisan tarihinde gerçekleştirilen atama kuraları kapsamında bakanlık birimlerine atanan adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı. 

3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında atanan adayların istenilen evrakları belirtilen tarihlere kadar bakanlığa ulaştırmaları gerektiği bildirildi. Adayların ayrıca bundan sonra ki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

ADAYLARDAN İSTENEN BAŞVURU EVRAKLARI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurusunda adayların aşağıda yer alan evrakları 18 Mayıs tarihine kadar  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı'na ulaştırmaları gerektiği duyuruldu. 

Devlet Personel Başkanlığınca Bakanlığımıza yerleştiğine dair internet çıktısı, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Yüksekokul mezunları için E-devletten alınan mezuniyet belgesi çıktısı. 

Başvuru Evrakları; Askerlik Durum Belgesi (erkek adaylar için), Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 adet), Atama Başvuru ve Taahhüt Formu (el yazısı ile doldurulup imzalanacak), Mal Bildirimi Formu (önlü arkalı çıktı alınıp tek sayfa halinde doldurulup imzalanacak), Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi (el yazısı ile doldurulup imzalanacak), 3 adet vesikalık fotoğraf.

Yorumlar (0)