Amasya İl İdaresi Personel Alımı Yapıyor

Amasya İl İdaresi Personel Alımı Yapıyor

Amasya il idaresi 9 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayımlanmış Amasya il İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı sınav başvuruları 18 Mart 2016 08:00 - 28 Mart 2016 saat 17:00 ' a kadar başvurular yapılacaktır. Sınav giriş yerleri ise 29 Mart 2016 Salı günü açıklanacaktır.

Alınacak olan 9 kişilik kadro için tam zamanlı alınacak olan personel alımları şu şekilde olacaktır.

- Mühendis alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 2 kişi olarak belirlenmiştir.

- Mimar alımı için  alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- Elektrik - Elektronik  alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- Makine Mühendisi  alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- Jeofizik Mühendisi  alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- Harita Mühendisi alımı için en az lisans 4 yıllık bölümü fakülte mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- İnşaat teknikeri alımı için  alımı için  önlisans 2 yıllık yüksel okul mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

- Ziraat teknikeri alımı için  alımı için  önlisans 2 yıllık yüksel okul mezunu kişileri alımı yapılacaktır alınacak kişi sayısı ise 1 kişi olarak belirlenmiştir.

Alım için özel şartlar ise şu şekildedir :
- Şehrin coğrafi yapısı hakkında bilgi sahibi olması.
- Şantiye koşulları içerisinde çalışmayı kabul edecek ayrıca il ve ya ilçelerde ikamet edebilcek.
- Orta seviye de yabancı dil bilmek
- Mesleki alanda iş tecrübesi olması.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler