Ankapark'a İŞKUR Destekli Personel Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) açık iş ilanları aracılığıyla; Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımları yapılacak.

Kamu Personelleri 18.03.2019, 16:56
Ankapark'a İŞKUR Destekli Personel Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında ise adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru şartları açıklandı.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi yayımladığı ilanlarda ise personel alımlarını;

"Bahçıvan ile Aşçı, Alakart Aşçısı, Ekmek Ustası, Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pasta Ustası), Kahve Ve Kakao Hazırlayıcısı (Barista), Bilet Satış Elemanı (Gişe/banko), Makine Teknikeri, Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi, Havuz Görevlisi, Barmen-Barmaid, Bulaşıkçı (Stevard), Animatör-Eğlence Hizmetleri, Kukla Yapımcısı Ve Oynatıcısı ve Makam Şoförü" yapacağını açıkladı.

PEKİ ŞARTLAR NELER?

Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi ilanlarda talep edilen genel şartları kadrolara göre farklı olarak açıkladı.

Her kadro için talep edilen özel şartlar yer alıyor.

Ancak bu şartları öğrenmek için "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx" web adresine giriş yapılması zorunlu.

Daha sonra oradan üye olduysanız "Ankapark Turizm İşletmeleri Ticaret Anonim Şirketi" yazarak ilanları sıralayabiliyorsunuz.

İŞTE KADRO DETAYLARI

Yorumlar (0)