Bakan Ağbal: Kurum İçinde Gelir ve Defterdarlık Uzmanlığı Sınavı Açılacak

Konya'da bir toplantıya katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal, maliyecilere kurum içinde sınav açılmasının gündemlerinde olduğunu açıkladı. Bakan Ağbal'ın açıklamaları haberimizde...

Kamu Personelleri 17.03.2017, 13:16
Bakan Ağbal: Kurum İçinde Gelir ve Defterdarlık Uzmanlığı Sınavı Açılacak

Konya'da düzenlenen bir törene katılan Maliye Bakanı Naci Ağbal, Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen'in sorusu üzerine maliyeciler için kurum içinde defterdarlık ve gelir uzmanlığı sınavları açılacağını söyledi.

Bür Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen, maliyeciler için kurum içinde sınav açılması taleplerinin olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine Bakan Ağbal, kurum içinde sınav açılmasının gündemlerinde olduğunu, bu konuda çalışmalarının sürdüğünü ve en kısa zamanda sınav açılacağını söyledi.

Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen, "Konya'ya bizlerle görüşen, bizleri dinleyen ve Maliye'de kurum içinde gelir uzmanlığı ve defterdar uzmanlığı sınavının açılacağının müjdesini veren Maliye Bakanımız Naci Ağbal'a sahsım, yönetim kurulu üyelerim ve Büro Memur-Sen Konya Şubesi üyeleri adına teşekkür ediyorum" dedi.

KAMUPERSONELİ.NET

Yorumlar (1)
ali ay 3 yıl önce
kurum içi uzmanlık sınavı açılınca mesela gider personeli için sınav yönetmeliği değişecekmi.iki defa üstüste sınava giren 3.kez girebilecekmi bilen varsa merak ediyorum?