Bakan Müezzinoğlu'ndan Kamu Çalışanı Reformu Hakkında Önemli Açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu kamu çalışanı reformu hakkında açıklamalar yaparak " kısa vade de zor " ifadelerini kullandı.

Bakan Müezzinoğlu'ndan Kamu Çalışanı Reformu Hakkında Önemli Açıklama
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bütçe görüşmeleri sırasında kamu çalışanı reformu hakkında çeşitli açıklamalar yaptı.  

Bakan Müezzinoğlu açıklamasında kamu çalışanı reformunda kısa vadede sonuç alabilmemiz zor. 2016 yılının sonuna kadar yapılacak çalışmalar ile reformla ilgili yönteme karar vereceğiz. Taşeron işçiler konusu da yapılacak reform yönteminin içinde yer alacak. 2016 yılının sonunda taşeron işçilerin durumuyla ilgili son kara verilecek dedi. 

Tüm personel alımları, kamu haberleri, Polis Akademisi haberleri ve uygulanan sınav, mülakat sonuçlarına ilişkin bilgilere ulaşmak için, mobil uygulamalarımızı kullanabilirsiniz. Uygulanan tüm kamu sınavları ve mülakatları kapsamında en güncel ve en doğru bilgilere bu sayede kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Kamupersoneli.net / ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 23:23
YORUM EKLE