Bakan Soylu'dan Polislere Mesai Saati Müjdesi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu milyonlarca polisi ilgilendiren bir açıklama yaptı. Bakan Soylu açıklamalarında polislere çalışma saatleri hakkında bir müjde verdi.

Kamu Personelleri 10.04.2019, 15:06 10.04.2019, 15:11
Bakan Soylu'dan Polislere Mesai Saati Müjdesi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu milyonlarca polisin yüzünü güldürecek bir açıklama yaptı. Bakan Soylu açıklamalarında mesai saati müjdesi vererek polislerin mesai saatlerinde düzenleme yapılacağını ifade etti. 

Konu ile ilgili oalrak Bakan Soylu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Polisimiz hakikaten çok zor çalışma şartlarından bugüne geldi. 12 saat çalışıp 12 saat dinlenirken 'gıkı' çıkmayan arkadaşlarımıza minnettarız, müteşekkiriz. Onu çok daha iyi çalışma şartlarına taşımak bizim görevimizdir. Türkiye'nin tamamında 8 saat çalışıp 24 saat dinlenecek çalışma saatine geçtiğimiz andan itibaren polis teşkilatımızın ortaya koyduğu verimlilik kat be kat daha artacak.

Polisimiz hakikaten çok zor çalışma şartlarından bugüne geldi. 12 saat çalışıp 12 saat dinlenirken 'gıkı' çıkmayan arkadaşlarımıza minnettarız,  müteşekkiriz. Onu çok daha iyi çalışma şartlarına taşımak bizim görevimizdir.  Bizim polisimizin elbisesi, arabası, motoru, ayakkabısı, çalışma şartları en iyi  olacak. Türkiye'nin tamamında 8 saat çalışıp 24 saat dinlenecek çalışma saatine  geçtiğimiz andan itibaren inanıyorum ki polis teşkilatımızın ortaya koyduğu  verimlilik kat be kat daha artacak, milletimiz de memnuniyetini ifade edecektir  çünkü yaptığımız iş direkt vatandaşımızın hayatına tesir etmektedir."

Yorumlar (0)