Bartın'da Kamu Kurumlarında Mesai Saatleri Değişiyor

Bartın'daki kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saatlerinde düzenleme yapılıyor. Bu düzenleme kapsamında öğle arası ve işe giriş çıkış saatleri değişiyor. Bu saat değişikliği ise 2 Eylül'den itibaren geçerli olacak.

Kamu Personelleri 30.08.2019, 08:50
Bartın'da Kamu Kurumlarında Mesai Saatleri Değişiyor

Bartın Valiliği tarafından bir genelge yayımlandı ve mesai saatlerinde değişiklik yapılacağı ifade edildi.

Bartın Valiliği 2 Eylül Pazartesi gününden itibaren Bartın'daki tüm resmi kurum ve kuruluşları için mesai saatlerinin değiştiği duyuruldu. 

Valilik tarafından yayımlanan genelge kapsamında işe giriş çıkış saati ile öğle arasında saatlerine düzenleme yapılıyor. 

Buna göre 2 Eylül'den itibaren mesai saatleri 8:30-17:30 olacak.

YAYIMLANAN GENELGE

Söz konusu genelgede şu ifadelere yer verildi:

"2 Eylül 2019 Pazartesi gününden itibaren ilimiz dahilindeki resmi kurum ve kuruluşların mesai saatleri657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 100. maddesine isitinaden aşağıda görüldüğü şekilde yeniden düzenlenmiştir. Bazı kurum ve kuruluşların özel kanun ve talimatlarla tespit edilmiş mesai saatleri uygulamalarına dair esaslar saklıdır"

Sabah: 830 - 12.30

Öğleden Sonra: 13.30 - 17.30

Yorumlar (1)
Gülistan Çağlar 3 hafta önce
Merhaba ben Gülistan Çağlar Tokat Merkez Bağlı Derekışla Köyü de yaşıyorum 21 yaşındayım lise mezunuyum annem ev hanımı babam çiftçi babam emekli olamadı olsaydı iyi olurdu. Çobanlık yaptı hakkını vermediler biz Allah'ın adaletine bıraktık Allah sorsun babamın hakkını sekiz kardeşiz 3 tanesi okula gidiyo. Evin eksikleri oluyor abim yiyecek içecek yada eve hiç bir şey alamadan borçlara. Ben sizden sadece iş istiyorum yardımcı olmanızı istiyorum çok zor durumdayız çok borç var ailem çok zor durumda ben aileme bu zor günlerinde yanlarında olmak istiyorum ve onlar için tuvalet bile yıkarım yeterki işim olsun ben siz sadece bir iş istiyorum temizlik görevlisi Tokat valiligi özel idaresi işçi alımı yapıyor beş ay başvuru yaptım ama işkur kura çekimi yapıyor bana çıkmayacağını biliyorum benim elimden kimse tutmaz çünkü fakiriz Allah Allah'a rızası için yardım edin iş istiyorum olarak iş arıyorum işe girmek istiyorum yardımcı olmanızı istiyorum benim sesimi duyan kim varsa Allah rızası insAllah sesimi duyan olur Benim feryadına bir ses olur.Bizim kimse sesimizi duymuyorlar garibaniz diye mi fakiriz mi diye sesimi kimse duymuyor zengin olsaydık bizim de elimizden bir tutan olurdu. Gariban ve fakir oldumuz için sesimizi duymuyusunuz. Şimdi ben iştekdim Allah tan dileyim sesimi duydular İNŞALLAH SESİMİ DUYSUNLAR talep rica olur ederim