BDDK 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), bir açıklama yaparak 100 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar...

BDDK 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), yaptığı açıklama ile kariyer meslek personeli olarak 100 kamu personeli alacağını duyurdu. 

BDDK kamu personeli alımları; 45 bankalar yeminli murakıp yardımcısı, 45 bankacılık uzman yardımcısı, 10 destek hizmeti niteliğindeki birimlerde görevlendirilmek üzere BDDK uzman yardımcısı olmak üzere toplam 100 kişi olacak. Açıklamada ilanında yakında yayımlanacağı da ifade edildi.

BDDK'nın açıklaması şöyle:  "Alımların, işsizlik oranlarının düşürülmesine katkı sağlayacağı düşünülmektedir." ifadelerine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serhat bir
Serhat bir - 2 yıl Önce

100 kişi alarak işsizliği mi bitireceklermiş. Çok komik ya :)

sss
sss - 2 yıl Önce

tabi̇i̇ 100 ki̇şi̇ i̇le i̇şsi̇zli̇k orani 1 puan düşer... yeni̇ türki̇ye masallarindan bi̇ri̇si̇ daha i̇şte...

Rukiye crt
Rukiye crt - 2 yıl Önce

Nasıl bavuru yapılacak

Serhat bir
Serhat bir @Rukiye crt - 2 yıl Önce

Daha başvuru tarihi açıklanmamış. Açıklanınca nasıl ve nereden başvurulacağını da yazarlar her halde. İyi ki bu kamu personeli uygulaması var yoksa dünyadan haberimiz olmazdı valla. Helal olsun çok teşekkürler.

Hakan Çavuş
Hakan Çavuş - 2 yıl Önce

Yuzde 0.0001 oranında düser kesin oleyy