Bekçi Alımı Mülakat Yeri ve Tarihleri Belli Oldu !

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda bekçi alımı mülakat yeri ve tarihinin adayların erişimine açıldığı ifade edildi. Detaylar haberimizde...

Bekçi Alımı Mülakat Yeri ve Tarihleri Belli Oldu !

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda 7 bin bekçi alımı fiziki yeterlilik ve sözlü sınav yerleri ve tarihlerinin adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Yayımlanan duyurunun detayları ise şöyle:

POLİS AKADEMİSİNDEN YAYIMLANAN DUYURU

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavı ve Sözlü Sınavına Katılacak Adayların Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavı ve sözlü sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına ve sözlü sınava katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. 

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 7 ay Önce

Fiziki parkur tarihini kaçırdım dün idi elenmiş sayiliyormiyum yarın gitsem olur mu