BOTAŞ Kamu Personeli Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Belli Oldu!

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve kamu personeli alımı sözlü sınav tarihlerinin belli olduğu ifade edildi. Ayrıca adaylardan talep edilen belgeler ile sınava katılım sağlamaları gerektiğine yer verildi. İşte detaylar...

Kamu Personelleri 23.07.2018, 17:49 31.01.2019, 02:32
BOTAŞ Kamu Personeli Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Belli Oldu!

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) kamu personeli alımı sözlü sınav tarihlerinin belli olduğu ifade edildi.

BOTAŞ'ın resmi internet adresi üzerinden yayımlanan detaylarda adaylardan talep edilen belgelerin sınav gününde getirilmesi gerektiğinin zorunlu olduğu belirtildi.

Yayımlanan duyuru içerisinde yer alan detaylarda ise;

"23 mayıs- 1 haziran 2018 tarihleri arasında işkur'da yayımlanan işgücü taleplerimize yaptıkları müracaatlar neticesinde nihai listelere girerek kuruluşumuza bildirilen ve kuruluşumuzca talep edilen belgeleri zamanında teslim eden aşağıda adı soyadı yer alan adayların belge kontrolleri neticesinde ilanlarda yer alan şartları taşıdıkları tespit edilmiş olup, adaylar karşılarında belirtilen tarihlerde sözlü sınava tabi tutulacaklardır.

Adayların "botaş genel müdürlüğü insan kaynakları ve eğitim daire başkanlığı bilkent plaza a/2 blok bilkent/ankara" adresinde aşağıda belirtilen tarih ve saatte, kuruluşumuza teslim ettikleri belgelerin asılları ve kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları rica olunur. " ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)