BOTAŞ Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! KPSS En Az 60 Puan

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda farklı kadrolarda kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca ilanda KPSS en az 60 puan şartının arandığı ifade edildi.

Kamu Personelleri 15.03.2019, 10:12 Batuhan
BOTAŞ Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! KPSS En Az 60 Puan

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı, Doğal Gaz Alım ve İhracat Daire Başkanlığı ve LNG İşletme Müdürlüğü bünyesinde kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

İLANIN DETAYLARI

Yayımlanan ilanda Ankara Çankaya ve Tekirdağ Marmara Ereğlisinde bulunan birimlere kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Alım yapılacak olan kadrolar ise şöyle belirlendi:

3- Uzman Yardımıcısı; mezun olunması istenen bölümler; İİBF ile İktisat ve İşletme herhangi birinden olmak 

1- Mühendis alımında mezun olunması istenen bölüm ise; Endüstri Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümleri

Söz konusu ilana başvurular 13 Mart'ta başladı ve adaylar başvurularını 19 Mart'a kadar yapabileceklerdir. Bunun yanı sıra ilan detaylarına "http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx" web adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ uzman yardımcısı alımnında adayların 19 Mart 20190 tarihi itibariyle belirtilen eğitim seviyelerinden mezun olmaları şart.

Deneme süresi ise 30 gün olarak açıklandı ve 3 yıl boyunca nakil istemi olmayacak.

Yaş şartı olarak ise;

35 yaşını doldurmamış olmak zorunlu.(13/03/1984 tarihinden sonra doğanlar) gerekmektedir

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (0)